Yardım Mi box s 4k apk kurulma sorunu

sasa1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baris
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
9
Arkadaşlar mi box s 4k aldım fakat apk kurulumu yapamıyorum paket ayrıştırılmasında sorun oldu diyor. Puffin ile box üzerinden yüklemeyi denediğim zamanda ise cihaz desteklemiyor uyarısı alıyorum ne yapabilirim chrome bile kurulmuyor yardım edin lütfen

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Merhaba hocam. Öncelikle cihazınıza xplore file manager ya da File Commander uygulamalarından birini kurmanız gerekmekte. Bu uygulamalar üzerinden apk kurulumları yapabilmek için ayarlarda önce ERişilebilirlik ayarlarından izin verilmeli, ardından Uygulamalar kısmında özel izin bölümünde izin ayarları açılmalı. Bu şekilde istediğiniz apk dosyalarını cihazınıza kurabilirsiniz.

Oyla:

sasa1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baris
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba hocam. Öncelikle cihazınıza xplore file manager ya da File Commander uygulamalarından birini kurmanız gerekmekte. Bu uygulamalar üzerinden apk kurulumları yapabilmek için ayarlarda önce ERişilebilirlik ayarlarından izin verilmeli, ardından Uygulamalar kısmında özel izin bölümünde izin ayarları açılmalı. Bu şekilde istediğiniz apk dosyalarını cihazınıza kurabilirsiniz.
Yok onlar tamamen öyleydi sorun onda değilmişte ya usb bellekten kaynaklı yada içine attığım bir apk dan usb ye format attıp bir iki taneden fazla koymayarak teker teker attım yoksa kabul etmiyordu apk simgeleri bile görünmüyordu. Belki cihazlık bişidir başına gelen usb belleğe reset atıp teker teker denesin ama bozulduktan sonra tekrar reset gerekiyor 3-4 kere attım mecburen

Oyla:
Üst Alt