Yardım MI Box S 4K anlık ses kesilmesi

Tussifed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Android tv box
Konular
2
Merhaba,
2+1 soundbar kullanıyorum televizyona ses optik bağlı.Tv boxımın yaklasik 10-15 dakikada bir sanki anlık enerjisi gidip geliyor gibi sesi kesiliyor (yaklaşık %50 ) ve bu saliseler icinde oluyor.Soundbardan oldugunu dusunmuyorum cunku diger kaynaklarda sorun yasamiyorum.Benzer sorunu yaşayan var mı? Android güncel ve fabrika ayarlarina dönmeden önce varsa fikirlerinizi almak isterim.Tesekkurler.

adrenal41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi box
Konular
0
bende netflix izleyip başka bir uygulamaya geçince ses bozuluyor (ses donuyor ). ses ayarlarından değiştirince düzeliyor.

Oyla:

jazdegerd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Box S 4K
Konular
0
Merhaba,
2+1 soundbar kullanıyorum televizyona ses optik bağlı.Tv boxımın yaklasik 10-15 dakikada bir sanki anlık enerjisi gidip geliyor gibi sesi kesiliyor (yaklaşık %50 ) ve bu saliseler icinde oluyor.Soundbardan oldugunu dusunmuyorum cunku diger kaynaklarda sorun yasamiyorum.Benzer sorunu yaşayan var mı? Android güncel ve fabrika ayarlarina dönmeden önce varsa fikirlerinizi almak isterim.Tesekkurler.
Merhaba. Bu sorunu çözebildiniz mi? Çözebildiyseniz nasıl çözdünüz? Teşekkürler.

Oyla:

jazdegerd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Box S 4K
Konular
0
Merhaba.
Malesef çözemedim televizyon ile alakali oldugunu dusunuyorum.3.5 mm jak ile bagliyorum ses sistemine.
HDMI ile TV'ye bağlayıp sesi 2+1'den değil de sadece TV'den almayı denediniz mi peki?
Ya da fabrika ayarlarına döndürmek te mi işe yaramadı?
Teşekkürler.

Oyla:

jazdegerd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Box S 4K
Konular
0
Merhaba.
Malesef çözemedim televizyon ile alakali oldugunu dusunuyorum.3.5 mm jak ile bagliyorum ses sistemine.
Aldığınızdan beri hep vardı sanırım bu sorun.
İlk başlarda sorun yoktu bende de ama son zamanlarda Netflix'te bazı film/dizilerde 10 dakika sonra seste bir bozulma oluyor. Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyeyim.
Teşekkürler cevaplarınız için.

Oyla:

aug.19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
unal
Cihazım
MI BOX
Konular
0
Merhaba MI BOX kullanıyorum ve 1-2 aydın normal çalışmaktayken bir anda yayın kesiliyor- geliyor sonrasında ses gelmiyor. Yayın kesilirken ÇIT diye bir ses geliyor. Bu neden oluyor olabilir çok sinir bozucu bir durum. Düzeltmek için MIBOX'ı yeniden başlatıyorum.

Oyla:
Üst Alt