İnceleme Mi Box Global (International) Kurulum / Ayarlar / Menüler / Uygulamalar

cengizcoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
REDMİ NOT 4
Konular
7
mi box s cihazda harici (usb) dvd rom dan film izleyemedim usb bellek gibi goruyor ne yapmamı onerirsiniz

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
mi box s cihazda harici (usb) dvd rom dan film izleyemedim usb bellek gibi goruyor ne yapmamı onerirsiniz
android, dvd desteklemiyor. dvd içindeki film dosyasını usb belleğe atıp izleyebilirsiniz.

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
chatin_62 ; hocam bildiğiniz veya kullandığınız ücretsiz veya ücretli İPTV sağlayıcı var mıdır? Evdeki uydu alıcısını aradan çıkartıp almayı düşünüyorum bir ara.

oktaybalkes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xioami 3s
Konular
0
Xioami 3s tv box aldım ikinci el olarak aldım yurtdısından alınmıs cihaz güzel ipsmarter ile maçlar falan acılıyor cihazım 2 gb ram 8 gb hafıza görünüyür benim sorunum şu bir tane 16 gb usb takmama ragmen sanırım bazen onu görüyor bazen görmüyor 3-5 saat kullanayım cıhazı hafıza dolu uyarısı geliyor kodi de falan acmamaya baslıyor kafayı yiyeceğim ne yaparsam yapayım su hafıza işini halledemiyorum yani usb yi biçimlendirip talimatları uyguluyırum yinede olmuyor sanırım çok sevsemde surf bu yüzden satacagım aynı sorunu yasayan arkadaslar var mı inanın forumdada yeniyim cihazdada yeniyim duacınız olurum yardımcı olanın tşk ederim

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Xioami 3s tv box aldım ikinci el olarak aldım yurtdısından alınmıs cihaz güzel ipsmarter ile maçlar falan acılıyor cihazım 2 gb ram 8 gb hafıza görünüyür benim sorunum şu bir tane 16 gb usb takmama ragmen sanırım bazen onu görüyor bazen görmüyor 3-5 saat kullanayım cıhazı hafıza dolu uyarısı geliyor kodi de falan acmamaya baslıyor kafayı yiyeceğim ne yaparsam yapayım su hafıza işini halledemiyorum yani usb yi biçimlendirip talimatları uyguluyırum yinede olmuyor sanırım çok sevsemde surf bu yüzden satacagım aynı sorunu yasayan arkadaslar var mı inanın forumdada yeniyim cihazdada yeniyim duacınız olurum yardımcı olanın tşk ederim
Bendeki cihazda bir sıkıntı yok. Taktığınız USB bellek sıkıntılı olabilir. Hatta ben USB coklayici ile kullanıyorum.

oktaybalkes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xioami 3s
Konular
0
Yok
Ben bir sıkıntı yok. Taktığınız USB bellek sıkıntılı olabilir. Hatta ben USB coklayici ile kullanıyorum.
birkaç usb de denedim ama hepsi aynı yani kullandıkca doluyor mu bunun hafızası yani apl eklemeden film falan izleyince iptv de yada kodi türkvod da usb yi dahili depolama ayarlıyorum 16 gb ama yine görünmüyor usb ayru olarak görünüyor

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Yok

birkaç usb de denedim ama hepsi aynı yani kullandıkca doluyor mu bunun hafızası yani apl eklemeden film falan izleyince iptv de yada kodi türkvod da usb yi dahili depolama ayarlıyorum 16 gb ama yine görünmüyor usb ayru olarak görünüyor
ben taktım, 32 gb usb tamamıyla görüyordu. sonrası çözemediğim kodi hatası sonucu sıfırladım. hiç sıfırlayıp baştan kurmayı denediniz mi?

mehmetkaya1974

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
mi box s
Konular
0
Mi Box TV için kullanabileceğim işe yarar apk dosyalarını bulamıyorum

mehmetkaya1974