Yardım Mi band 6 Whatsapp mesaj karakter hatası

brkoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi nite 8
Konular
12
*** Geliştiricilere mail ya da forum yoluyla ulaşabilirsem 1-2 öneride bulunmak istiyorum. Bunu nasıl yapcağımı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Aşağıdaki resimlerde Whatsapp uygulamasından gelen 2. bildirim ve sonrası oluşan bildirimlerde görünen karakter hatası ("?") ile ilgili bir geliştirme yapılabilir. Hoş durmuyor.
  • Ayrıca Whatsapp'tan gelen 2. ve sonraki mesajlarda "2 yeni mesaj / 3 yeni mesaj / 2 sohbetten 3 mesaj" yerine, gelen son mesaj götüntülense daha yararlı olabilir. Çünkü Bildirimler sayfasından gelen bütün bildirimler görünüyor zaten. Ekranda son gelen mesajın olması daha kullanışlı olabilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
*** Geliştiricilere mail ya da forum yoluyla ulaşabilirsem 1-2 öneride bulunmak istiyorum. Bunu nasıl yapcağımı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Aşağıdaki resimlerde Whatsapp uygulamasından gelen 2. bildirim ve sonrası oluşan bildirimlerde görünen karakter hatası ("?") ile ilgili bir geliştirme yapılabilir. Hoş durmuyor.
  • Ayrıca Whatsapp'tan gelen 2. ve sonraki mesajlarda "2 yeni mesaj / 3 yeni mesaj / 2 sohbetten 3 mesaj" yerine, gelen son mesaj götüntülense daha yararlı olabilir. Çünkü Bildirimler sayfasından gelen bütün bildirimler görünüyor zaten. Ekranda son gelen mesajın olması daha kullanışlı olabilir.

? sorununu yabancı forumlardan bulacağınız font dosyasıyla halledebilirsiniz. Modlu olan bu font dosyası emoji desteği ve ğüşiöç gibi yabancı karakterleri de içerdiğinden ? sorunu ortadan kalkar ve bileklikte istenen karakter ve emoji görünür. Diğer mi band sürümleri için modlu dosya mevcut fakat 6 için çıktı mı bilmiyorum.
Bildirimde sadece son mesajı görmek için de "Notify and Fitness" uygulamasını kullanmanız gerekir. Bu uygulama bilekliğinizi kişiselleştirebileceğiniz her detayına kadar bir sürü özellik sunuyor. Pro versiyonu öyle en azından deneme sürümünde neler kısıtlı bilmiyorum.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Yeni mesaj yazması tamamen telefonunuzla alakalı. ? İşareti ise benim hazırlayacak zamanım yok fakat başka bir forumda paylaşıldığı an bu forumda paylaşacağım.

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
("?") sorununun çözümü bulundu mu?