Soru Mi band 6/4 yüzme sorusu

catalyst10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bertuğ
Cihazım
iPhone 8 Plus
Konular
1
Selam.

Mi band 4’üm var arkadaşlar bir tane. Yüzmeye başladım ama performansı berbat ötesi. 15 m’lik havuzda 10 tur atıyorum 150 metre yüzüyorum yani, 400 metre falan gösteriyor. Havuz boyunu doğru seçiyorum. Bilekliğin hangi bileğimde olduğunu da seçtim. Havuza girdiğimde başlatıyorum referansı düzgün alsın diye ama ölçüm doğruluğu çok düşük. Şimdi mi band 6’ya geçmeyi planlıyorum ama bu benim için çok büyük bir referans. Deneyen var mı havuz için vs mi band 6’yı?

teşekkürler

turkererkam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkam
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
0
Ben mi band 6yı havuzda kullandım geçen hafta gayet iyiydi performansı sonrasında uygulamadan ayrıntılı bakabiliyorsun kulaç oranına filan mi band 4 te bu özellikler var mı bilmiyorum ama ben 6dan memnunum hem ekran hem de ölçüm açısından tavsiye ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

yehoyagin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertan
Cihazım
A9 Samsung
Konular
0
Ben mi band 6yı havuzda kullandım geçen hafta gayet iyiydi performansı sonrasında uygulamadan ayrıntılı bakabiliyorsun kulaç oranına filan mi band 4 te bu özellikler var mı bilmiyorum ama ben 6dan memnunum hem ekran hem de ölçüm açısından tavsiye ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Türker kardeş merhaba. Bende yeni aldım. 25 Metrelik havuzda 65 dakika da 3000m atıyorum ama kendim sayıyorum. Ayarlarını tam beceremedim sanırım.
Havuz boyu 25 metre, ayarları hakkında yardım edebilme şansınız var mı? Resimli olarak atabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt