Yardım Mi band 5/ Uyku takibi ve Stres ölçümü yapmıyor

WhyLaen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif Can
Cihazım
TCL PLEX
Konular
2
Daha 2. günüme yarın gireceğim mi band 5 ile bir türlü anlaşamadık.

İlk gün geldi güzelce kurulumu yaptım mi fit içerisinden aktif edilebilecek her şeyi aktif ettim fakat bir türlü uyku takibini yapmadı hatta bir ara uykum olmamasına rağmen zorla uyudum test etmek için fakat yine uyku takibini yapmamış ;(

Başka bir forumdaki arkadaşın önerisi üzerine mi band 5'i fabrika ayarlarına getirdim fakat bu sefer de stres ölçümünü yapmamaya başladı facepalm~~

Amazon TR'den satın aldım satıcı amazon. Sizce geri iade mi etmeliyim yoksa benim kaçırdığım yanlış yaptığım bir şey mi var ? ve tanıtımlarda yüzlerde kadran gözüküyordu fakat ben mi fit uygulamasında o kadar kadran göremedim ve sponge bob vs o kadranlar da yoktu evet bu da beni üzdü giggle~~

Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum happy~~

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Otomatik nabız ölçmeyi açın stres ölçüm sorununuz düzelecektir

Oyla:

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Daha 2. günüme yarın gireceğim mi band 5 ile bir türlü anlaşamadık.

İlk gün geldi güzelce kurulumu yaptım mi fit içerisinden aktif edilebilecek her şeyi aktif ettim fakat bir türlü uyku takibini yapmadı hatta bir ara uykum olmamasına rağmen zorla uyudum test etmek için fakat yine uyku takibini yapmamış ;(

Başka bir forumdaki arkadaşın önerisi üzerine mi band 5'i fabrika ayarlarına getirdim fakat bu sefer de stres ölçümünü yapmamaya başladı facepalm~~

Amazon TR'den satın aldım satıcı amazon. Sizce geri iade mi etmeliyim yoksa benim kaçırdığım yanlış yaptığım bir şey mi var ? ve tanıtımlarda yüzlerde kadran gözüküyordu fakat ben mi fit uygulamasında o kadar kadran göremedim ve sponge bob vs o kadranlar da yoktu evet bu da beni üzdü giggle~~

Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum happy~~
Hocam sadece gece uyku takibi yapıyor. Sabah uyuduysanız o yüzden yapmamış olabilir.

Oyla:

WhyLaen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif Can
Cihazım
TCL PLEX
Konular
2
Otomatik nabız ölçmeyi açın stres ölçüm sorununuz düzelecektir
Otomatik nabız ölçümü zaten açıktı ama sorun kendiliğinden düzeldi teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sadece gece uyku takibi yapıyor. Sabah uyuduysanız o yüzden yapmamış olabilir.
evet sabah uyuduğum için ölçmemiş facepalm~~ Bugün gece 4 gibi uyuyunca ölçümü yapmış teşekkürler :) gün içinde neden ölçemiyor uyuduğumuzu anlamadım

Oyla:

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Otomatik nabız ölçümü zaten açıktı ama sorun kendiliğinden düzeldi teşekkür ederim.

evet sabah uyuduğum için ölçmemiş facepalm~~ Bugün gece 4 gibi uyuyunca ölçümü yapmış teşekkürler :) gün içinde neden ölçemiyor uyuduğumuzu anlamadım
Yazılımsal bir şey hocam akşam 10dan sonra ölçmeye başlıyor belki bu sayede pil tasarrufu yapıyordur bilemedim :D

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Peki merak ettim uyanık zaman yazıyor mu sizde ? bende o da yok malesef
Uyanık yazmaz. Sadece uyuduğunuz an sayaç başlar uyandığınızda sayaç beklemeye girer bir süre uyumayıp bekleme sınırı aşıldığında sayaç artık uyandığınızı algılayıp uyku takibini o gün için tamamen durdurur.

Oyla:

WhyLaen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif Can
Cihazım
TCL PLEX
Konular
2
Yazılımsal bir şey hocam akşam 10dan sonra ölçmeye başlıyor belki bu sayede pil tasarrufu yapıyordur bilemedim :D
bir sorum daha olacak bu alarm kaç dakika çalıyor veya saniye ? benim alarm 3-4 saniye çalıyor sonra kapanıyor 10 dk sonra yine 3-4 saniye titriyor. Beni uyandırmıyor yani :D

Uyanık yazmaz. Sadece uyuduğunuz an sayaç başlar uyandığınızda sayaç beklemeye girer bir süre uyumayıp bekleme sınırı aşıldığında sayaç artık uyandığınızı algılayıp uyku takibini o gün için tamamen durdurur.
Uyanık zaman diye bir şey var ya o hep 0 çünkü ondan sordum. Neden uyanık zaman diye bir şey yapmışlar ki anlamı yoksa facepalm~~

bir sorum daha olacak bu alarm kaç dakika çalıyor veya saniye ? benim alarm 3-4 saniye çalıyor sonra kapanıyor 10 dk sonra yine 3-4 saniye titriyor. Beni uyandırmıyor yani :D

Uyanık zaman diye bir şey var ya o hep 0 çünkü ondan sordum. Neden uyanık zaman diye bir şey yapmışlar ki anlamı yoksa facepalm~~
bir de aralarda uyandım 10dk kadar fakat bunları dahil etmemiş bana çok tutarsız geldi

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87

bir de aralarda uyandım 10dk kadar fakat bunları dahil etmemiş bana çok tutarsız geldi
Uyanık zaman özelliği var fakat şuan bazı revizyonlarda çalışmıyor eklenecek. Alarmı mi fit uygulamasında titreşim bölümünde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Aralardaki uyanma özelliğide henüz stabil değil güncellemelerle hepsi düzelecek

Oyla:

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Arkadaşlar mi band 4 uyku takibi hakkında konu açtım yardımcı olabilir misiniz lütfen

Oyla:
Üst Alt