Soru Mi Band 5 - Şarj konusunda soru

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
İlk aldığım zamanlar 7/24 takip edecek şekilde ayarlı kullanımda şarj ucu ucuna 10. güne yetişiyordu. Sonra 9 güne düştü ve artık 7 gün gidiyor. Güncellemelerin etkisi mi, yoksa kullanılan batarya mı dandik bilmiyorum. Yazılım sürümü şuan v1.0.1.84, öğleden önce %10 seviyesindeydi şuan %9 büyük ihtimal gece yarısına varmadan biter yada ben takarım.

Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim durum hakkında.

Son düzenleme:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bir süre dalgalanma yaşayabilirsiniz. Mi Band 5 henüz tam anlamıyla stabil değil bu birkaç ay sürer

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Bir süre dalgalanma yaşayabilirsiniz. Mi Band 5 henüz tam anlamıyla stabil değil bu birkaç ay sürer
Dalgalamadan ziyade grafik sürekli aşağıya doğru gidiyor. Her şarj döngüsünden sonra kısalıyor batarya ömrü.

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Nabız ölçme de 7 gün götürüyor beni kapatirsam 14/16 günü çıkartıyor %15 e kadar azalıyor maximum şarj sonra şarja takıyorum

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Nabız ölçme de 7 gün götürüyor beni kapatirsam 14/16 günü çıkartıyor %15 e kadar azalıyor maximum şarj sonra şarja takıyorum
Hocam bende de açıktı nabız ölçme, stres ölçme, uyku takibi ve de hareket algılama. Ancak ilk zamanlar 10 gün yetiyordu bataryası. Benim için çok dert değil, Mi 9 kullanıcısı olarak powerbank ile gezmeye alıştım 5 günde gitse yeter ama teknik olarak bence büyük bir sorun iki ayda iki gün azalıyorsa batarya süresi 4-5 ay sonrasını düşünemiyorum bile. Belkide yazılımsaldır bilemiyorum.

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Hocam bende de açıktı nabız ölçme, stres ölçme, uyku takibi ve de hareket algılama. Ancak ilk zamanlar 10 gün yetiyordu bataryası. Benim için çok dert değil, Mi 9 kullanıcısı olarak powerbank ile gezmeye alıştım 5 günde gitse yeter ama teknik olarak bence büyük bir sorun iki ayda iki gün azalıyorsa batarya süresi 4-5 ay sonrasını düşünemiyorum bile. Belkide yazılımsaldır bilemiyorum.
Yazılımsal olarak umalım biz yoksa dediğiniz gibi fazla bir işlevselliği olmaz o zaman cihazin bu arada bende redmi note 8 pro (128gb) kullaniyorum

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Son güncelleme sonrası şarj sorunu çözüldü, sorun yazılımsalmış anlaşıldığı üzere.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Şarj sorunu olan güncellemeler ilk 7 - 8 ay boyunca gelme ihtimalı yüksektir. Örneğin Mi Band 4te 1.0.9.30 güncellemesi gelince 20 gün olan kullanım süresi 8 güne düşmüştü. Çoğu kişi bir önceki sürüme geri dönmüştü.

Oyla:

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Son güncelleme sonrası şarj sorunu çözüldü, sorun yazılımsalmış anlaşıldığı üzere.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme sürümünüz kaç bende halen düzelmedi

Oyla:
Üst Alt