Yardım Mi band 5 öğlen uykusu takip etmiyor

yaso417

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaso
Cihazım
Mi band 5
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Mi band 5
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba. Xiaomi mi band 5 satın aldım. Gece uykumu gayet güzel kaydederken öğlen uykumu/şekerlememi kaydetmemiş. Ayarlardan bulamadım. Ne yapmam lazım?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
hocam 15-20 dk şekerlemeleri takip edemiyor galiba, ancak 1-1.5 saat falan uyursanız takip edebiliyor. Bende ilk başlarda takip etmiyor sanıyordum fakat sonradan baktımki uzun uyursan takip edebiliyor gün içinde.

Oyla:

yaso417

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaso
Cihazım
Mi band 5
Konular
2
hocam 15-20 dk şekerlemeleri takip edemiyor galiba, ancak 1-1.5 saat falan uyursanız takip edebiliyor. Bende ilk başlarda takip etmiyor sanıyordum fakat sonradan baktımki uzun uyursan takip edebiliyor gün içinde.
Bugün 1-1.5 saat civarında uyudum fakat takibini bulamadım. Şekerleme kısmında sslında 20 dakikalık uykular tarzı açıklama var ama anlayamadım acaba ayarlardan mı dedim ama gece uykumu takip ediyor

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bugün 1-1.5 saat civarında uyudum fakat takibini bulamadım. Şekerleme kısmında sslında 20 dakikalık uykular tarzı açıklama var ama anlayamadım acaba ayarlardan mı dedim ama gece uykumu takip ediyor
Özel bir ayarı yok, uyku takibinin açık olması yetiyor normalde. Fakat belirttiğiniz gibi bazen gündüz uykularını ölçmüyor. Benim tahminim, ölçüm kalp atışına odaklı olduğu için ve gündüz uykularında kalp atışlarımız yeterince yavaşlamıyorsa cihazda uyuduğumuzu farkedemiyor olabilir. tabi bu benim kendi mantığım.

Oyla:
Üst Alt