Soru Mi Band 5 Mesaj Gönderebilir mi?

Xsad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Z2
Konular
2
Merhabalar,
Galaxy Fıt 2 bıleklıkle onceden hazırlanmıs sablon mesajlar hem sms olarak hem de whatsapp mesajı olarak gonderılebılıyor. Mi band 5'e boyle ozellık kazandırılmasını beklıyor musunuz?

Ayrıca whatsapp bıldırımı geldıgınde ılk sayfada mesajı goruyorum kaydırdıgımda 2 sohbetten 9 mesaj yazısını goruyorum. Ikıncı mesajı okuyorum ve yıne kaydırdıgımda 2 sohbetten 8 mesaj yazıyor ve bu cok sınır bozucu. Bunun bır cozumu var mı?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar,
Galaxy Fıt 2 bıleklıkle onceden hazırlanmıs sablon mesajlar hem sms olarak hem de whatsapp mesajı olarak gonderılebılıyor. Mi band 5'e boyle ozellık kazandırılmasını beklıyor musunuz?

Ayrıca whatsapp bıldırımı geldıgınde ılk sayfada mesajı goruyorum kaydırdıgımda 2 sohbetten 9 mesaj yazısını goruyorum. Ikıncı mesajı okuyorum ve yıne kaydırdıgımda 2 sohbetten 8 mesaj yazıyor ve bu cok sınır bozucu. Bunun bır cozumu var mı?
1. Özellik için 3.parti uygulama gerekiyor. Örneğin notify&fitness

Oyla:

eneskaradag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mate 20 lite
Konular
1
Merhabalar,

2.sorun için cevap veriyorum.bildirim geldiğinde aşağı kaydırdığında diğer mesajı okuyabiliyorsun.eğer aşağı kaydırdığında bildirimi sil diye seçenek çıkıyorsa bu sefer okumak yukarıda doğru 1 yada 2 hamle yap

Oyla:

Xsad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Z2
Konular
2
Sorunu cozemedım arkadaslar. Ikı farklı sohbetten mesaj geldıgınde arada hep 2 sohbetten 8 mesaj gıbı bıldırım cıkıyor ve dıger mesaja gecerken bunu da gecmek zorunda kalıyorum. Ama tek bır kısıden geldıgınde boyle bır sorun yok...

Ayrıca Samsung gıbı bır fırma mesaj ozellıgını sunabılıyorken Xiaomi neden sunamıyor? Illa 3. Partı uygulama mı gerekıyor? Demek ıstedıgım bununla ılgılı bır bılgı ve calısmadan haberınız var mı demek ıstemıstım.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mi Fit telefon bildirim panelinde mesajlar nasıl gözüküyorsa onu bilekliğe iletir. Telefonunuzdaki bildirimi düzelttiğinizde sorun düzelecektir. Bu bildirim sorunun ne Mi Fit ne de Mi Band ile hiçbir alakası yoktur.

Oyla:

Xsad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Z2
Konular
2
Mi Fit telefon bildirim panelinde mesajlar nasıl gözüküyorsa onu bilekliğe iletir. Telefonunuzdaki bildirimi düzelttiğinizde sorun düzelecektir. Bu bildirim sorunun ne Mi Fit ne de Mi Band ile hiçbir alakası yoktur.
Hocam baska bır konuda gerıbıldırımler ıle bazı ozellıklerın gelebılecegınden bahsetmıssınız. Bu gerıbıldırımlerı nereye yapıyoruz? Goole play uygulama yorumları mı? Orada bulunan maıl adresıne de maıl gonderdım eksıklıkler, yenılıkler hakkında. Ne yapılıyor bu tarz konularda?

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Hocam baska bır konuda gerıbıldırımler ıle bazı ozellıklerın gelebılecegınden bahsetmıssınız. Bu gerıbıldırımlerı nereye yapıyoruz? Goole play uygulama yorumları mı? Orada bulunan maıl adresıne de maıl gonderdım eksıklıkler, yenılıkler hakkında. Ne yapılıyor bu tarz konularda?
Geri bildirimler hem uygulamadan hem play store yorumlarından yapılabilir. Fakat mesaj gönderim konusunda geri bildirimde gönderseniz bu özellik gelemez. Cihaz donanımı buna izin vermiyor.

Oyla:

Xsad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Z2
Konular
2
Geri bildirimler hem uygulamadan hem play store yorumlarından yapılabilir. Fakat mesaj gönderim konusunda geri bildirimde gönderseniz bu özellik gelemez. Cihaz donanımı buna izin vermiyor.
Hocam donanım neden ızın vermıyor? Bunu sız nasıl anladınız, eksık olan nedır bılgı verır mısınız? Sonuctu bu cıhaz bıldırımlerı okuyabılıyorsa gonderedebılır. Yazılımla halledılemez mı? Donanım eksıgı nedır burada?

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Hocam donanım neden ızın vermıyor? Bunu sız nasıl anladınız, eksık olan nedır bılgı verır mısınız? Sonuctu bu cıhaz bıldırımlerı okuyabılıyorsa gonderedebılır. Yazılımla halledılemez mı? Donanım eksıgı nedır burada?
En basit bir örnek. Cihaz hafızası 16mb. Şuanki yazılım sıkıştırılarak zor sığıyor. Bildirim eklendiğinde hafıza yetmiyor. İşlemci modeli izin vermiyor, ram yetersiz. Yazılıma hiçbir yeni özellik eklenmeyecek, bizde şifreli olduğundan müdahale edemiyoruz.

Oyla:
Üst Alt