Soru Mi Band 5 Arayanı gösterme sorunu (NNNNNN)

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Merhaba ,

Band5 aldım. telefon samsung A10 . Eşleşme vs kişi izinleri hepsi tamam ancak arayanı ekranda NNNNNNNNNNN olarak yazıyor isimler. Sadece bir kişide isim soyisim tamamı çıkıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hha5709

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hanife
Cihazım
Samsung A10s
Konular
1
⁸Merhaba ,

Band5 aldım. telefon samsung A10 . Eşleşme vs kişi izinleri hepsi tamam ancak arayanı ekranda NNNNNNNNNNN olarak yazıyor isimler. Sadece bir kişide isim soyisim tamamı çıkıyor.

Merhaba ,

Merhaba bende de ayni sorun var arayani göstermiyor ama whatshap.face inst.mesajlarini yazanı gösteriyor anlamadim cözüldü mü sorununuz?

Merkerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
merker
Cihazım
mi band 5
Konular
0
merhaba lütfen sorunu çözen varsa yardımcı olabilir mi? yeni aldım android telefonda mesajda isim gösteriyor ama gelen aramada nnnn şeklinde çıkıyor, lütfen yarıdm.

Hha5709

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hanife
Cihazım
Samsung A10s
Konular
1
Merhaba bende de ayni sorun var arayani göstermiyor ama whatshap.face inst.mesajlarini yazanı gösteriyor anlamadim cözüldü mü sorununuz?
Malesef xiomi kocaeli den ist servise gönderdi geldi test edildiğinde mağaza görevlisi kendi telefonu ile eslestirdi isim çıkıyor ama benim telefonumla eslesince arayan ismini NNNNNNNN Şeklinde gösteriyor telefonun yazılımı ile ilgili olabileceği söylendi bilmiyorum nasil çözülecek ama pişman oldum aldığıma

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Gerekli izinlere sahip olduğu halde yine de isim göstermiyorsa kullanılan cihaz/rom kaynaklı olabilir. Miui 12.6 port rom kullandığımda bende de isimleri gösteriyordu miui 12.5 Rog rom yüklediğimden beri isimler görünmüyor, arama geldiğinde gelen arama yazıyor sadece.

Merkerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
merker
Cihazım
mi band 5
Konular
0
Gerekli izinlere sahip olduğu halde yine de isim göstermiyorsa kullanılan cihaz/rom kaynaklı olabilir. Miui 12.6 port rom kullandığımda bende de isimleri gösteriyordu miui 12.5 Rog rom yüklediğimden beri isimler görünmüyor, arama geldiğinde gelen arama yazıyor sadece.
Peki çözüm ne yapabiliriz? Android samsung a7 de sen sorun yaşıyorum , iphone bağladığımda isim gösteriyor çözüm var mı peki bugün bir güncellemw geldi ama yine de düzelmedi. Rog romu nasıl bakabilrii?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Peki çözüm ne yapabiliriz? Android samsung a7 de sen sorun yaşıyorum , iphone bağladığımda isim gösteriyor çözüm var mı peki bugün bir güncellemw geldi ama yine de düzelmedi. Rog romu nasıl bakabilrii?
Malesef çözümü yok, sorun cihaz/rom kaynaklı. Sizinde dediğiniz gibi bir cihazda göstermezken diğer cihazda sorunsuz isim gösterebiliyor.

Securtyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan balcı
Cihazım
Note 10 pro
Konular
0
Ben biyerden bulmuştum çözümü ama yine aynı oldu şimdi bulamıyorum

Shewky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şevki Akdemi
Cihazım
Mi2
Konular
4
Malesef çözümü yok, sorun cihaz/rom kaynaklı. Sizinde dediğiniz gibi bir cihazda göstermezken diğer cihazda sorunsuz isim gösterebiliyor.
Ben de buna çözüm arıyordum. EU romdan başka bir roma geçmiştim şimdi sil baştan uğraşmamız mı lazım :(

Cam3l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Feridun
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Muhtemelen birden fazla rehber kullanıyorsunuz. Mesela rehber olarak goole kullanıyorsunuz siz açınca google gözüküyor, ama telefon hafızasında arıyor kişiyi bileklik o sebeple null geliyor. Rehberinizi taşıyarak deneyin bir de, işe yarasa buraya yazarsanız sevinirim.

Üst Alt