Yardım Mi Band 4-Xiaomi Telefon Whatsapp Bildirim Hatası

omerozm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba.

Xiaomi Mi 9T (Android 9, Miui 11) ve Mi Band 4 kullanıyorum. Daha önce Mi Band'i iphone 6s cihazla kullanmıştım.

Öncelikle şunu söyleyeyim, Mi band kesinlikle İphone ile daha uyumlu. Nasıl bir cihaz ürettiler ise kendi telefonları ile uyumsuz çalışıyor.

Sorunum şu:
  • Sıralı Whatsapp bildirimleri geldiğinde bileklikte 2 yeni mesaj, 3 yeni mesaj uyarısı görüyorum. Mesajın içeriği okunmuyor. İçerik okunmayınca da bileklik takmanın bir anlamı kalmıyor.
  • İkinci sorun da telefonda bildirimler gizlendiğinde bileklikten de gizleniyor. İphone da böyle değildi. Telefonda 1 yeni mesaj yazar, bileklikte tüm metin görünürdü.

Bunları çözmenin bir yolu var mı?

İyi akşamlar.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Sıralı Whatsapp bildirimleri geldiğinde bileklikte 2 yeni mesaj, 3 yeni mesaj uyarısı görüyorum. Mesajın içeriği okunmuyor. İçerik okunmayınca da bileklik takmanın bir anlamı kalmıyor.
Aşağı yukarı kaydırın, bildirimler tek tek görünür.

Sezginer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9T 128GB/6
Konular
0
Kesinlikle katılıyorum dediklerinize iphone ile daha uyumlu.
Telefonu alalı 2 ay oldu çözümünü bulamadım bildirimler 2 yeni mesaj olarak gözüküyor.

omerozm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
Aşağı yukarı kaydırın, bildirimler tek tek görünür.

Böyle de çok kısa süreli görüntüleyebiliyorum. Hemen kapanıyor, mesajı okuyamıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle katılıyorum dediklerinize iphone ile daha uyumlu.
Telefonu alalı 2 ay oldu çözümünü bulamadım bildirimler 2 yeni mesaj olarak gözüküyor.

Mi fit dışındaki yardımcı yazılımlarla çözüm olabilir belki. Birkaç tane denedim ama henüz bulamadım.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Böyle de çok kısa süreli görüntüleyebiliyorum. Hemen kapanıyor, mesajı okuyamıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi fit dışındaki yardımcı yazılımlarla çözüm olabilir belki. Birkaç tane denedim ama henüz bulamadım.

Bileklik ayarlarından ekran zaman aşımını ayarlayarak hemen kapanma sorununu giderebilirsiniz...

alirizabekci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Bildirimlerin hepsini tek tek görme olanağımız olsa yani kişi veya grup altında toplamasa sıkıntı olmayacak bunu yapma olanağımız var mı acaba

Mehemmed.isg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehemmef
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
32
Arkadaşlar Merhaba.

Xiaomi Mi 9T (Android 9, Miui 11) ve Mi Band 4 kullanıyorum. Daha önce Mi Band'i iphone 6s cihazla kullanmıştım.

Öncelikle şunu söyleyeyim, Mi band kesinlikle İphone ile daha uyumlu. Nasıl bir cihaz ürettiler ise kendi telefonları ile uyumsuz çalışıyor.

Sorunum şu:
  • Sıralı Whatsapp bildirimleri geldiğinde bileklikte 2 yeni mesaj, 3 yeni mesaj uyarısı görüyorum. Mesajın içeriği okunmuyor. İçerik okunmayınca da bileklik takmanın bir anlamı kalmıyor.
  • İkinci sorun da telefonda bildirimler gizlendiğinde bileklikten de gizleniyor. İphone da böyle değildi. Telefonda 1 yeni mesaj yazar, bileklikte tüm metin görünürdü.

Bunları çözmenin bir yolu var mı?

İyi akşamlar.
Notify indir kur Bildirim ayrlarin ordan yap her Mesaj ayrica gelir

Üst Alt