Mod Mi Band 4 Türkçe - Kolay Kurulum (v65) Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
valla hocam ben sürekli aktif kullanıyorum bildirimler filan arama ve ekran kilidi açma yı kullandığım için ben maç 15 gün gidiyor şarj
ama bildirimleri kullanmadığım gün rahat 25 günü buluyor
Donanım revizyonu yüzünden fark olabilir. Bir sonraki güncellemeye kadar 1.0.9.22ye devam

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
bende şöyle bir sorun var. arama reddetme yapmıyor . arama esnasında sessize basınca telefon susuyor ama reddete basınca çalmaya devam ediyor. modlu sürümde mi bir hata var acaba sizde durum nedir arkadaşlar ne yapmalıyım?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
bende şöyle bir sorun var. arama reddetme yapmıyor . arama esnasında sessize basınca telefon susuyor ama reddete basınca çalmaya devam ediyor. modlu sürümde mi bir hata var acaba sizde durum nedir arkadaşlar ne yapmalıyım?
Modlu mi fit uygulaması kullanıyorsanız bu sebep olabilir. Ayrıca eski sürüm mi fit uygulamasında da bu sorun var. Mi fitin 4.0.6 sürümünden daha eski bir sürümünü kullanmayın

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Modlu mi fit uygulaması kullanıyorsanız bu sebep olabilir. Ayrıca eski sürüm mi fit uygulamasında da bu sorun var. Mi fitin 4.0.6 sürümünden daha eski bir sürümünü kullanmayın
türkçe için kurdum zamanında o yüzden modlu kulllanıyorum. en azından uygulamadansa bilmiş olurum dert etmem neden çalışmıyor diye. mi fit 4.0.9 sürümü yüklü

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
türkçe için kurdum zamanında o yüzden modlu kulllanıyorum. en azından uygulamadansa bilmiş olurum dert etmem neden çalışmıyor diye. mi fit 4.0.9 sürümü yüklü
Mi band için stabil resmi Türkçe zaten mevcut. beta Türkçe yerine stabil resmi türkçe kullanmanızı tavsiye ederim

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Mi band için stabil resmi Türkçe zaten mevcut. beta Türkçe yerine stabil resmi türkçe kullanmanızı tavsiye ederim
peki orjinale dönmek için bileklikten fabrika ayarlarına dön dememiz yeterli olur mu? bayadır takip etmiyorum resmi sürüme türkçe geldiğini bilmiyordum.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
peki orjinale dönmek için bileklikten fabrika ayarlarına dön dememiz yeterli olur mu? bayadır takip etmiyorum resmi sürüme türkçe geldiğini bilmiyordum.
fabrika ayarlarına dönmek yazılımı hiçbir zaman etkilemez. telefonunuzdaki mevcut mi fit i silip yerine android için play store, ios için app storeden resmi orijinal mi fit uygulamasını yükleyip bilekliği bağlayın uygulama kendisi cihazı en son resmi sürüme güncelleyecektir

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
fabrika ayarlarına dönmek yazılımı hiçbir zaman etkilemez. telefonunuzdaki mevcut mi fit i silip yerine android için play store, ios için app storeden resmi orijinal mi fit uygulamasını yükleyip bilekliği bağlayın uygulama kendisi cihazı en son resmi sürüme güncelleyecektir
peki teşekkür ederim deneyeceğim.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Türkçe sürüm artık global sürüme çıktığı için konuyu kilitliyorum. Türkçe dil yüklemek isteyenler orijinal mi fit uygulamasını yüklerseler yeterli olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt