Yardım Mi Band 4 Tema ve Cihazı Bulma da Sorun

bayramdeu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bayram
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Merhabalar Arkadaşlar
Mi Band 4 Kullanmaktayım Telefonum İPhone
1-Mi 4 deki temalardan sadece bir tanesini değiştirebiliyorum. Diğer üç tema hiç değişmiyor. 2 defa fabrika ayalarına döndüm. Yazılımı son yazılım ile güncelledim bir çok şey denedim ancak bulamadım buraya ve başka yerlere baktım çözüm bulamadım.
2-Mi 4 Den Cihazı Bul özelliğini tam kullanamıyorum. Mi fit uygulamasına günlük bir defa giriş yapmam lazım Ancak öyle çalışıyor. Ve telefon düşük güç modunda zaten arka plan yenileme çalışmıyor. Düşük güç modundan çıkınca da kullanılmıyor. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz? Müşteri hizmetlerini aradım öyle olmaz aldığınız yer aracılığı başvurun cihaz da hata vardır. Gerekirse değiştirilmesi lazım dedi. Hatta bayan kendim de kullanıyor ve telefonum İPhone ve bir sıkıntım yok o özellikler bende çalışıyor dedi. Şimdiden herkese teşekkür ederim

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar Arkadaşlar
Mi Band 4 Kullanmaktayım Telefonum İPhone
1-Mi 4 deki temalardan sadece bir tanesini değiştirebiliyorum. Diğer üç tema hiç değişmiyor. 2 defa fabrika ayalarına döndüm. Yazılımı son yazılım ile güncelledim bir çok şey denedim ancak bulamadım buraya ve başka yerlere baktım çözüm bulamadım.
2-Mi 4 Den Cihazı Bul özelliğini tam kullanamıyorum. Mi fit uygulamasına günlük bir defa giriş yapmam lazım Ancak öyle çalışıyor. Ve telefon düşük güç modunda zaten arka plan yenileme çalışmıyor. Düşük güç modundan çıkınca da kullanılmıyor. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz? Müşteri hizmetlerini aradım öyle olmaz aldığınız yer aracılığı başvurun cihaz da hata vardır. Gerekirse değiştirilmesi lazım dedi. Hatta bayan kendim de kullanıyor ve telefonum İPhone ve bir sıkıntım yok o özellikler bende çalışıyor dedi. Şimdiden herkese teşekkür ederim
1- Dediğiniz temalar bileklik ekranından açtığımız temalar mı yani şunlar:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bayramdeu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bayram
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Evet hocam bunlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

B

Son düzenleme:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
O temaları değiştiremezsiniz. Değişmesi için resource dosyasının tema bölümünde oynama yapmak ve json dosyalarına yeni temayı tanıtmak gerekir. Bu işlem çok yüksek brick risklidir ayrıca şuan json dosyalarını açmadığımız için oynama yapma imkanımız yok.

bayramdeu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bayram
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Diğer kullanıcı arkadaşlar sizlerde de öyle ben garanti kapsamın da müşteri Hizmetlerini aradığımda oradaki bayan kendininde kullandığını ve bu temaları değiştirip telefonu bul uygulamasının çalıştığını o yüzden cihazı garanti kapsamında aldığımı yere götürmemi söyledi

Üst Alt