Yardım Mi Band 4 Pil sorunu

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2
Merhaba mi band 4 kullanmaktayım ilk aldığımda pil sorunu yoktu fakat bilekliğe güncelleme geldikten sonra pil sorunları başladı çözümü var mı yoksa yeni güncellemeyi mi beklemek zorundayım ya da eski sürümü yükleme şansımız var mı ? Teşekkürler

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba mi band 4 kullanmaktayım ilk aldığımda pil sorunu yoktu fakat bilekliğe güncelleme geldikten sonra pil sorunları başladı çözümü var mı yoksa yeni güncellemeyi mi beklemek zorundayım ya da eski sürümü yükleme şansımız var mı ? Teşekkürler
Şuanki surumunuz nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1.09.34 olduğunu öğrendim. Herhalde mı fit kullaniyorsunuz o yüzden notify&fitness'dan sürüm düşürme yapsanız bile mı fit tekrar sürüm yükseltecek

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2
Şuanki surumunuz nedir?

1.09.34 olduğunu öğrendim. Herhalde mı fit kullaniyorsunuz o yüzden notify&fitness'dan sürüm düşürme yapsanız bile mı fit tekrar sürüm yükseltecek
Evet 1.09.34 sürümü 2-3 güncelleme öncesine gidebilirsem sorun düzelir ama dediğiniz gibi ios sayesinde otomatik güncelleyebilir

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Evet 1.09.34 sürümü 2-3 güncelleme öncesine gidebilirsem sorun düzelir ama dediğiniz gibi ios sayesinde otomatik güncelleyebilir
ios'ta notify uygulaması yok, amazfit var oradan sürümü düşürebilirsiniz 1.0.9.22 sürümünü tavsiye ederim cihazınızdan mi fiti silerek veya hiç açmayarak aynı sürümde kalmasını sabit edebilirsiniz

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2
ios'ta notify uygulaması yok, amazfit var oradan sürümü düşürebilirsiniz 1.0.9.22 sürümünü tavsiye ederim cihazınızdan mi fiti silerek veya hiç açmayarak aynı sürümde kalmasını sabit edebilirsiniz
Deneyeceğim teşekkürler :)

Amazfit kurdum fakat sürüm 1.05.40 oldu istediğim sürüme nasıl güncelleyebilirim bulamadım

Son düzenleme:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Deneyeceğim teşekkürler :)

Amazfit kurdum fakat sürüm 1.05.40 oldu istediğim sürüme nasıl güncelleyebilirim bulamadım

amazfitten önce bunu
sonra bunu
bilekliğe yükleyin
eksik veya sıralamasını yanlış yüklerseniz bileklik açılmayacaktır

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2
SONUÇ
Batarya eskisin oranla baya iyileşmiş durumda eğer batarya sorunu yaşayanlar varsa 1.0.9.22 Sürümünü yükleyip rahatına bakabilir.

Üst Alt