Yardım mi band 4 heart rate monitor / nabız ölçme özelliği çalışmıyor

htnirbixo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
galaxy w
Konular
5
hepsiburada'dan aldığım mi band 4'ün nabız fonksiyonu çalışmıyor. bir süre geçtikten sonra couldn't measure diyor. alttaki led sensörlerin yanmadığını fark ettim. 4 farklı kişide denendi. anladığım kadarıyla yazılımsal bir problem değil. kendim yapabileceğim bir şey var mı? hepsiburada teknik servise yönlendiriyor.

htnirbixo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
galaxy w
Konular
5
servis işi de meşakkatli. ve aslında saçma. benim hatam olmayan bir şekilde gelen ayıplı ürün yüzünden servis ücretini karşılayacağım. buradan alacağım sonuç da kesin değil. iade seçeneğini düşünmeye başladım.

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
servis işi de meşakkatli. ve aslında saçma. benim hatam olmayan bir şekilde gelen ayıplı ürün yüzünden servis ücretini karşılayacağım. buradan alacağım sonuç da kesin değil. iade seçeneğini düşünmeye başladım.
İade hakkında dolmadı ise direk iade et zaten ne düşünüyorsunuz ki

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Cihaz global mi çin versiyonmu. Mi fit ile senkronize ettiğinizde guncelleme yaptimi. Guncelleme yapmadiysaniz guncellemeyi deneyin. Mi bandi mi fitten kaldirin tekrar baglanti kurup tanitin. Nabiz olayinin telefonla baglantisi olmadığını biliyorum fakat bu şekilde bir kez deneyin. Telefon dilini ingilizye yapip bir de bu sekilde deneyin. Aksi taktirde cihaz arizalidir.

htnirbixo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
galaxy w
Konular
5
İade hakkında dolmadı ise direk iade et zaten ne düşünüyorsunuz ki

değişimi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz global mi çin versiyonmu. Mi fit ile senkronize ettiğinizde guncelleme yaptimi. Guncelleme yapmadiysaniz guncellemeyi deneyin. Mi bandi mi fitten kaldirin tekrar baglanti kurup tanitin. Nabiz olayinin telefonla baglantisi olmadığını biliyorum fakat bu şekilde bir kez deneyin. Telefon dilini ingilizye yapip bir de bu sekilde deneyin. Aksi taktirde cihaz arizalidir.
hocam dediklerinizin hepsini yapmıştım daha önceden. düzelmedi. geçen günlerde iade ettim ama fiyatı da uçtu aletin şimdi.

ripperologist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
mi 4 band
Konular
0
Selamlar. bendeki problem bilekliğimde daha önce olan heart rate ekranı, şu an yok. fabrika ayarlarına geri dönüyorum, telefonla eşleştirmeyi kaldırıyorum tekrar eşleştirip geri geleceğini umuyorum fakat bir türlü o özelliği geri getiremiyorum. ayrıca tekrar kaldırıp, eklediğimde mi fit, heart rate siz düzeni geri getiriyor. kısacası heart rate in silinmiş haliyle senkronize ediyor.. ne yapmam gerekiyor? yardım lütfen

Üst Alt