Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

alialtnts

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 6
Konular
0
Sen nasıl bi kralsın :)

hakanerturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan ERTÜRK
Cihazım
iPhone 5S
Meslek
Tekniker
Konular
0
Selamün Aleyküm 'AnKeBuT hocam an itibari ile ilk defa "mi band 4" ümü sıkıntısız ve sorunsuz Türkçe yaptım eline emeğine sağlık.

Yorumlara baktığımda bazı mesajları cevaplamak istedim açıkçası;

+ Tarih ayracı / görünüyor.

+ Büyük küçük tüm Türkçe karakterler düzgün görünüyor. (ÇçĞğŞşİiÖöÜü)

- Standart emojilerde dahil olmak üzere bütün emojiler ? olarak görünüyor. (Emoji güncellemesi yüklendi.)

- Gün kısaltmaları ingilizce görünüyor.

- Hava durumu anlık bildirimleri ingilizce görünüyor.

Desteklerin için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.
Hakan ERTÜRK

Son düzenleme:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Selamün Aleyküm 'AnKeBuT hocam an itibari ile ilk defa "mi band 4" ümü sıkıntısız ve sorunsuz Türkçe yaptım eline emeğine sağlık.

Yorumlara baktığımda bazı mesajları cevaplamak istedim açıkçası;

+ Tarih ayracı / görünüyor.

+ Büyük küçük tüm Türkçe karakterler düzgün görünüyor. (ÇçĞğŞşİiÖöÜü)

- Standart emojilerde dahil olmak üzere bütün emojiler ? olarak görünüyor. (Emoji güncellemesi yüklendi.)

- Gün kısaltmaları ingilizce görünüyor.

- Hava durumu anlık bildirimleri ingilizce görünüyor.

Desteklerin için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.
Hakan ERTÜRK

Hocam gün kısaltmaları kullandığınız tema ile alakalı bir durum. Türkçe tema kullanırsanız dizelecektir.
Emoji paketinde ise sadece en temel emojilerin bazıları yer almakta. Kalp, selamlaşla, okey, el sallama vb. O paketin asıl amacı karakter desteği sağlamak.

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
Hocam gün kısaltmaları kullandığınız tema ile alakalı bir durum. Türkçe tema kullanırsanız dizelecektir.
Emoji paketinde ise sadece en temel emojilerin bazıları yer almakta. Kalp, selamlaşla, okey, el sallama vb. O paketin asıl amacı karakter desteği sağlamak.

hocam muhakkak soran olmuştur yaklaşık 8 10 sayfa okudum ama malum saatte geç oldu bulamadım geçtiğimiz 11 1 indirinimnde çin versiyonu mi band 4 aldım youtube da videoları izleyerek telefonu türkçe yaptım ama ilk sayfalarda bir arkadaşın bahsettiği gibi telefonu mi band dan uzaklaştırınca veya bluetooth kapatınca tekrar çin versiyonu na dönüyor dili. Benim için illa türkçe olmasıda gerekmez eğer mümkünse ingilizcede olsa kullanırım keşke bilsem türkiyeden alırdım böyle bir problem olacağını yotube da video larını izlediğim dalgalağın birisi çin versiyonunu alın direk türkçe yaparsınız demişti bende aldım arada 20 tl fark var verir ingilizcesini alırdım bu sorunun kesin bir çözümü şuan için varmı ingilizce veya türkçe yapmamızın yoksa telefonu yanımızdamı gezdirmek zorundayız yoksa aleti çok beğendim acanip şık ve güzel bir alette can sıkıyor

neyse uykulu uykulu cümle kuramamışım cümleler nasıl devrik yarabbim :D

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
hocam muhakkak soran olmuştur yaklaşık 8 10 sayfa okudum ama malum saatte geç oldu bulamadım geçtiğimiz 11 1 indirinimnde çin versiyonu mi band 4 aldım youtube da videoları izleyerek telefonu türkçe yaptım ama ilk sayfalarda bir arkadaşın bahsettiği gibi telefonu mi band dan uzaklaştırınca veya bluetooth kapatınca tekrar çin versiyonu na dönüyor dili. Benim için illa türkçe olmasıda gerekmez eğer mümkünse ingilizcede olsa kullanırım keşke bilsem türkiyeden alırdım böyle bir problem olacağını yotube da video larını izlediğim dalgalağın birisi çin versiyonunu alın direk türkçe yaparsınız demişti bende aldım arada 20 tl fark var verir ingilizcesini alırdım bu sorunun kesin bir çözümü şuan için varmı ingilizce veya türkçe yapmamızın yoksa telefonu yanımızdamı gezdirmek zorundayız yoksa aleti çok beğendim acanip şık ve güzel bir alette can sıkıyor

neyse uykulu uykulu cümle kuramamışım cümleler nasıl devrik yarabbim :D

Hocam şöyle söyleyeyim çin versiyonu üzerinde hiç bir deneme yapma şansım olmadı malesef. Benim de şöyle bi huyum var deneme yapmadığım bişey için hiç bir dosya bilgi falan paylaşamıyorum sorumluluk alamıyorum. Deneme yapacak adam da lazım açıkçası. Derseniz ki ben bu konularla ilgileniyorum deneme yapabiliriz, o zaman dosyaları düzenlemeye başlarım global versiyonun yazılımını entegre etmeye çalışırız. Sonuçları ne olur bilmiyorum, ama olursa on numara olur :D

Mcfly

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
İphone
Konular
0
O kdar yer gezdim hic birinde olmadi bir tek sizde turkce yapabildim emeginize saglik muhtesem oldu

VLKNCM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Oneplus 5
Konular
0
Selamlar emoji paketini yüklemek istediğim de valid font diyor sebebini çözemedim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? Bu arada ankebut arkadaşa teşekkür ler eline sağlık.

teomans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
2
Emeğinize sağlık. Tüm adımları yaptım Türkçe oldu. Fakat cihazı Çinden aldığımdan MiFit ile eşleyince yine Çinceye döndü. Bunun çözümü henüz yok sanırım. Taki Xiaomi Türkçe dil desteği yayımlayana kadar.

Üst Alt