Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Hocam ben Notify&fitness uygulamasını satın almıştım, mi fit kullanmıyorum. Ama az önce denemek için bileklik dilini ingilizce yaptım, playstore dan indirip kurdum. Kurulum sırasında mi hesabımla açmaktan başka hiçbir işlem yapmadım. Bileklikle eşleştirdim, bileklik Türkçe.Belki önceki kayıtlı bilgilerimi tekrar yüklediği içindir. Notify&fitness uygulamasını beta olarak indirip, ayarlardan dili (beta da da aktifti sanırım) oradan da yapabilirsiniz. Yok şimdi onlarla uğraşmayayım diyorsanız, kullandığınız betayı kullanmaya devam edin.
Notfy uygulaması üzerinden yukarıda bir arkadaş v88 sürümü paylaşmıştı onu yükledim ilk konuda da dili İspanyolca değilde Türkçe yaptım bileklik Türkçe oldu, stabil sürüm mifit de yüklü şuan. Notfy kaldırdım tekrardan. Notfy de yaptığım tek işlem bu. Sorun gözükmüyor şuan. Teşekkürler ilginiz için

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Notfy uygulaması üzerinden yukarıda bir arkadaş v88 sürümü paylaşmıştı onu yükledim ilk konuda da dili İspanyolca değilde Türkçe yaptım bileklik Türkçe oldu, stabil sürüm mifit de yüklü şuan. Notfy kaldırdım tekrardan. Notfy de yaptığım tek işlem bu. Sorun gözükmüyor şuan. Teşekkürler ilginiz için
Güle güle keyifle kullanın Hocam. Yes~~ Xiaomi güzel bir cihaz yapmış ama her zamanki gibi yine yazılım çok kötü. O yüzden Notify yi satın aldık. Keşke bu uygulamadan bir feyz alıpta, bir adım atsalar.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Güle güle keyifle kullanın Hocam. Yes~~ Xiaomi güzel bir cihaz yapmış ama her zamanki gibi yine yazılım çok kötü. O yüzden Notify yi satın aldık. Keşke bu uygulamadan bir feyz alıpta, bir adım atsalar.
Haklısınız, Xiaomi yazılım konusunda neredeyse tüm cihazlarında kötüye yakın.

lewomania

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
aynı sorun bendede oldu hocam çözüm bulabildin mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yeniden güncellemek için mi fit'e bağalnın sorununun çözümü var mı ? Mi fit ile cihaz eşleşmiyor haliyle eşleştirme sonlandırma yapılmıyor, bluetoth bağlantısı kesildi, mi fit silinip yeniden yüklendi, başka cihazlar ile de eşleşmedi. Lütfen bilen var ise yardımcı olsun

Son düzenleme:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
aynı sorun bendede oldu hocam çözüm bulabildin mi ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yeniden güncellemek için mi fit'e bağalnın sorununun çözümü var mı ? Mi fit ile cihaz eşleşmiyor haliyle eşleştirme sonlandırma yapılmıyor, bluetoth bağlantısı kesildi, mi fit silinip yeniden yüklendi, başka cihazlar ile de eşleşmedi. Lütfen bilen var ise yardımcı olsun
Hocam "başka cihazlar ile de eşleşmedi" derken, Mi Fit hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profil>Cihaz ekle>Bileklik seçerek eşleştirmeyi mi kast ettiniz.

lewomania

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Hocam "başka cihazlar ile de eşleşmedi" derken, Mi Fit hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profil>Cihaz ekle>Bileklik seçerek eşleştirmeyi mi kast ettiniz.
Evet hocam yeni hesap ve başkasının telefonu ile kendi hesabım ve başka cihaz ile hiçbir şekilde eşleşme olmuyor

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Evet hocam yeni hesap ve başkasının telefonu ile kendi hesabım ve başka cihaz ile hiçbir şekilde eşleşme olmuyor
Hocam bir de Mi fit i kaldırıp, playstore den Notify&Fitness uygulamasını indirin. Kurulum sonrası Sol üst köşedeki 3 çizgili menüyü açıp, Ayarlardan "Resmi uygulama" seçeneğine tıklayın.Açılan menüden önce Otomatik kontrolü seçin. (İşlem başarısız olursa yine buradan, yüklü değili seçerek yeniden deneyeceğiz.) üst soldan yine Ayarlar geri yapıp, 3 çizgiden, yeni bileklik ekleyi seçin.İşlem başarısız olursa, bu sefer de Mi bilekliği yeniden seçeneğini deneyin.
Yine bir sorun olursa, bilekliğin şarjının bitip kapandıktan sonra, yine Mi fit i kurarak denemek seçeneği geliyor aklıma. Umarım şarj full değildir.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mevcut kullandığınız telefonunuzda mi fit ile bileklik eşli fakat verilerimi senkronize edemiyor, yani uygulama ana menüsünde bağlanılıyor mu yazıyor açınca yoksa hiçbirşey yokmu ?

Acelan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertan
Cihazım
Gm8
Konular
0
Benim band 4 deki "connect to mifit to update" uyarısına hala çözüm bulamadım... Band atıl durumda bekliyor hala... İki hafta oldu yok mu bı çözüm önerisi olan... Şimdiden teşekkürler yardımcı olabilecek olana...

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Benim band 4 deki "connect to mifit to update" uyarısına hala çözüm bulamadım... Band atıl durumda bekliyor hala... İki hafta oldu yok mu bı çözüm önerisi olan... Şimdiden teşekkürler yardımcı olabilecek olana...

Öncelikle mi fit uygulamasındaki eşleşmiş olan bilekliğin eşleşmesini sonlandırın. Play storeden notify&fitness uygulamasını indirin. Konuda vermiş olduğum stock yazılımlar linkinden stabil firmware ve resource dosyasını indirin. Notify uygulamasını açın ve tüm izinleri onaylayın ve mi fit ile eşleşme onayı verin. Daha sonra mi fit uygulamasından yeni bileklik eşleştirme menüsüne girin. Yeni bileklik eşleştirme işlemlerini takip edin. Mi fit bilekliği bulup güncellemeye çalışacaktır ancak bitime yakın güncellenemedi hatası verip döngüye girecektir. O yüzden güncelleme işlemi başladığından bluetooth bağlantısını kesip mi fit uygulamasını kapatın. Sonra notify₺fitness uygulamasına dönün ve ayarlar kısmından araçlar sekmesine tıklayın. Mi band ürün bilgisi güncelleyin kısmından indirmiş olduğunuz firmware dosyasını seçin. Bluetooth bağlantısını açın notify uygulaması bilekliğinize bağlanacaktır. Başlanma işlemi başarılı olduğunda güncellemeyi başlat diyin ve yüklemenin bitmesini bekleyin. Yükleme işlemi bitince geri gelin ve tekrar ürün bilgisi güncelleme kısmına girin bu sefer resource dosyasını seçin ve güncelleme işlemini başlatın. Uygulamada yükleme bitse dahi bileklik ekranında bitmeyecektir biraz uzun sürer bu sürede kesinlikle hiç bir işlem yapmayın. Bileklik ekranındaki güncelleme işlemi bittikten sonra bilekliğinizi kullanabilirsiniz zaten. Geçmiş olsun...

Üst Alt