Yardım Mi band 4 gelen arama problemleri.

Silmaril

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Kaan
Cihazım
Mi mix 3
Play storedaki mi fit uygulaması mi mix 3 telefonumda sürekli donuyordu ve donmadığı zamanlarda da gelen aramalar gözükmüyor gözüktüğünde ise incoming call yazıyordu. Donma sorununu ve arayan kişi adı gözükmeme sorununu burada bi arkadaşın önerdiği mi fit sürümünü indirip düzelttim lakin hala bazen aramalar ekrana yansımıyor. Bluetoothu açıp kapattığımda ise sorun gideriliyor ama tam çözüm değil bazen arama geldiğinde yine bilekliğe bildirim düşmüyor. Problem ne olabilir nasıl düzeltirim?
Ayrıca uygulama üzerinden kapat aç yaptığımda da ekteki uyarıyı alıyorum. Telefonum son sürüm güncel ve hiç bir müdahale yapılmamış durumfadır.

Ekli dosyalar

mzo69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
mzo
Cihazım
mi 5
Play storedaki mi fit uygulaması mi mix 3 telefonumda sürekli donuyordu ve donmadığı zamanlarda da gelen aramalar gözükmüyor gözüktüğünde ise incoming call yazıyordu. Donma sorununu ve arayan kişi adı gözükmeme sorununu burada bi arkadaşın önerdiği mi fit sürümünü indirip düzelttim lakin hala bazen aramalar ekrana yansımıyor. Bluetoothu açıp kapattığımda ise sorun gideriliyor ama tam çözüm değil bazen arama geldiğinde yine bilekliğe bildirim düşmüyor. Problem ne olabilir nasıl düzeltirim?
Ayrıca uygulama üzerinden kapat aç yaptığımda da ekteki uyarıyı alıyorum. Telefonum son sürüm güncel ve hiç bir müdahale yapılmamış durumfadır.
Aynı dertten muzdaribim. Gelen çağrılar kafasına göre geliyor, gelmiyor. Güncelleme beklemekten başka bir yol yok galiba. Mi fitte uyum sorunu var.

SertaGE

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Sertaç
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Jeoloji Mühendisi
Her ne kadar ücretli olsa da Mi Band için MiFit yerine "
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
" uygulamasını öneririm. Her açıdan çok daha stabil ve doğru çalışıyor.

demirhanunlu

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Ürünü bir gündür kullanıyorum. Mi fit son sürümünü yükledim. Bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ttlga

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
tolga
Cihazım
mi band 3
bugün gelen mi fit güncellemesi ile artık arayan kişinin adı görünüyor.bilginize

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
bugün gelen mi fit güncellemesi ile artık arayan kişinin adı görünüyor.bilginize
3 başka yere de aynısını yazarak Flood yapmışsınız, tek yere yazmanız yeterli....
yada bir konu açın, son sürümün versiyon numarasını yazın, bir kaç SS atın ve herkesi bilgilendirin....teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Mesutreis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Mesut
Cihazım
Redmi note4
Aynı sorun bende de var acaba telefon android sürümü eski diyemi?

Üst Alt