Çözüldü Mı band 4' de namaz vakti bildirimlerini alabilir miyim?

Jason Bourne

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Jason
Cihazım
Mı band 4
Konular
2
Yurt dışında yaşıyorum, telefonuma namaz vakitleri uygulamasından gelen bildirimleri bilekliğe nasıl aktarabilirim, uygulamaya izin verdim ama bildirim uyarısı vermiyor, başaramadım!

Şimdiden teşekkürler...

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Eğer bildirimler whatsapp gibi düşüyorsa telefona ve mi fit'te namaz uygulamasının bildirimlerini de açabiliyorsan uyarı vermesi lazım. Bu iki koşul sağlanıyor mu?

Jason Bourne

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Jason
Cihazım
Mı band 4
Konular
2
Eğer bildirimler whatsapp gibi düşüyorsa telefona ve mi fit'te namaz uygulamasının bildirimlerini de açabiliyorsan uyarı vermesi lazım. Bu iki koşul sağlanıyor mu?

Bildirimlerin push seklindemi düşmesi gerekiyor? Namaz bildiriminde telefon sesli ve titreşimli bildirim geliyor ve tüm ekranı kaplıyor.

Jason Bourne

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Jason
Cihazım
Mı band 4
Konular
2
Bu sabah bildirim gelmeye başladı, artık bakalım bir sorun olursa yazarım buraya, teşekkürler...

yuskis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Jose
Cihazım
android
Konular
0
Bu sabah bildirim gelmeye başladı, artık bakalım bir sorun olursa yazarım buraya, teşekkürler...

selam sırf cevap yazmak için üye oldum nasıl profil resmim geldi onuda bilmiyorum. bende geçen sene falan almıştım mi band 4 şimdi de kullanmıyordum ama şimdi bu yazını internette yazınca gördüm nasıl başardın bunu yapmayı ? benim telefonumda bir tane uygulama var namaz vaktini gösteriyor ama sen hangi uygulama ile yaptın nasıl yaptın anlatabilir misin ?

Üst Alt