Yardım mi band 4 connet to mi fit to uptade again hatası

Burhan60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Saglık Memuru
Konular
0
Cozum bulan ?

rma7201

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rusen
Cihazım
Xiaomi redmi 6
Konular
1
Ne yazikki yok çözüm bende bekliyorum hâlâ birkaç telefonda da denedim nofity ile bileklik bağlandı diyor fakat fw res dosyalarını indirmiyor çalış hatası veriyor

VLKNCM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Oneplus 5
Konular
0
Arkadaşlar nerde hata yaptım anlamadım Notify & Fitness for Mi Band yüklü (ücretli) güncelleme kısmına bakarken 1.0.7.04 ün dosyasını gördüm sanırım bugün geldi yükledim cihaza ve update yazısı çıktı bir süre bekledikten sonra cihaz da connect too mi fit to update again yazıyor ama telefona cihazı bir türlü bağlayamıyorum ne yapmam gerek biliyormusunuz.Şimdiden teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözümü kendi kendime buldum bir kaç sefer mi fit uygulamasını sildim yükledim en sonun da gmail hesabımdan girince direk bilekliği gördü ve güncelleme işlemini yaptım fakat enterasan olan notify de gözüken 1.0.7.04 eğil 1.0.6.16 olarak cihaz açıldı.

Son düzenleme:

pyaar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aynur
Cihazım
samsung
Konular
0
Arkadaşlar nerde hata yaptım anlamadım Notify & Fitness for Mi Band yüklü (ücretli) güncelleme kısmına bakarken 1.0.7.04 ün dosyasını gördüm sanırım bugün geldi yükledim cihaza ve update yazısı çıktı bir süre bekledikten sonra cihaz da connect too mi fit to update again yazıyor ama telefona cihazı bir türlü bağlayamıyorum ne yapmam gerek biliyormusunuz.Şimdiden teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözümü kendi kendime buldum bir kaç sefer mi fit uygulamasını sildim yükledim en sonun da gmail hesabımdan girince direk bilekliği gördü ve güncelleme işlemini yaptım fakat enterasan olan notify de gözüken 1.0.7.04 eğil 1.0.6.16 olarak cihaz açıldı.
banada yardım edin ne olur bileklik oylece kaldı sarjının bitmesini denedim yine olmadı nasıl yaptınız ayrıntılı anlatırmısınız bozulmasın daha yeni aldım

yaptım çok teşekkürler

Son düzenleme:

yasgene

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
GM 5 plus
Konular
0
dediğiniz programı kurdum yine eşleşmedi connect to mi fit to update again ekranında kaldı

Altntarla

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
banada yardım edin ne olur bileklik oylece kaldı sarjının bitmesini denedim yine olmadı nasıl yaptınız ayrıntılı anlatırmısınız bozulmasın daha yeni aldım

yaptım çok teşekkürler

hocam nasıl yaptınız bu hatadan muzdaribim hiç bir şekilde olmuyo

Üst Alt