Yardım Mi Band 4 ''Connect to Mi Fit to update again'' Hatası

erhnbass

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Mi Band 4
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Bilekliğimle ilgili bir sorunla karşılaştım. Bilekliğimi yönetirken Master for Mi Band adında bir uygulamayı kullanıyordum. Bu akşam bu uygulama bana bir yazılım güncellemesinin olduğunu söyledi,ben de onayladım.Update %100 olduğunda ise donup kaldı,ilerlemedi.Ben de Bluetooth bağlantısını kestim. Sonrasında bileklik ekranımda ''Connect to Mi Fit to update again'' şeklindeki yazıyla karşılatım.Mi Fit uygulamasında da güncelleme kısmı görünmüyor.Master for Mi Band uygulamasında da güncelleme olmadığı görünüyor.İnternetten araştırdım ama düzgün bir kaynak bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.

sascha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
d
Cihazım
s
Konular
0
türkçe güncelleştirme yaptm aynı sorun bende dee var :(

erhnbass

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Mi Band 4
Konular
1
türkçe güncelleştirme yaptm aynı sorun bende dee var :(

Dostum maalesef sıkıntı bir durum. Eşleştirmeyi Mi Fit'te kaldırdım, bu sefer hiç eşleyemiyorum. İşler hepten sarpa sardı yani.

Başkan58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Galaxy note8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba,

Bilekliğimle ilgili bir sorunla karşılaştım. Bilekliğimi yönetirken Master for Mi Band adında bir uygulamayı kullanıyordum. Bu akşam bu uygulama bana bir yazılım güncellemesinin olduğunu söyledi,ben de onayladım.Update %100 olduğunda ise donup kaldı,ilerlemedi.Ben de Bluetooth bağlantısını kestim. Sonrasında bileklik ekranımda ''Connect to Mi Fit to update again'' şeklindeki yazıyla karşılatım.Mi Fit uygulamasında da güncelleme kısmı görünmüyor.Master for Mi Band uygulamasında da güncelleme olmadığı görünüyor.İnternetten araştırdım ama düzgün bir kaynak bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.
Aynı sorun bende de oldu bluetooth bağlasını tamamen kes uygulamadan oturumunu kapat tekrar giriş yap uygulamaya yeni güncellemeyi tekrardan alıyor fakat dil türkçe değil türkçe yaptıktan sonra bu sorun oluştu bende de

Kadiro0347

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
GM 8
Konular
1
Çözümü bulan yokmu?

Burhan60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Saglık Memuru
Konular
0
çözm var mı?

alpmete

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alpmete
Cihazım
redmi 6
Konular
0
öncelikle mi band 4 ünüzle telefonunuzun bağlantısını kesin sonra mi fitten cihaz ekleye basın ordan bileklikler e tıklayın ordan eski cihazınız yazar ona basın sonra tekrar bağlanmasını bekleyim bağlandıktan sonra cihaz düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende de oldu bluetooth bağlasını tamamen kes uygulamadan oturumunu kapat tekrar giriş yap uygulamaya yeni güncellemeyi tekrardan alıyor fakat dil türkçe değil türkçe yaptıktan sonra bu sorun oluştu bende de
emir altunay kanalında yeni dosya var onu indir ve tekrar kur

Acelan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertan
Cihazım
Gm8
Konular
0
Allah rızası için... Yok mu bunun bir çözümü bende de aynı hatayı verdi.... Bileklik bir haftadır öylece duruyor...hiç bir şekilde müdahale edemiyorum...

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200115-171135~2.png
    Screenshot_20200115-171135~2.png
    371,9 KB · Görüntüleme: 9

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Allah rızası için... Yok mu bunun bir çözümü bende de aynı hatayı verdi.... Bileklik bir haftadır öylece duruyor...hiç bir şekilde müdahale edemiyorum...
Şarjı bitsin kapansın sonra mi Fite yeniden bağlamayı deneyin. İlk mesajda yazanları uygulayın

Üst Alt