Rehber Mi Band 4 Çince Olma ve Menü Karışması Çözümü

sermet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sermet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Bileklik eslesme sorunu icin fw update dahil tum yontemleri denedim, benim icin tek calisan yontem yeni Mi Fit hesabi acip bolgeyi Birlesik Arap Emirlikleri secmek oldu.

Elif ebrar12442

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elif
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Mi band 4 akıllı saatim 1 yıla yakındır kusursuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat birden bir sorunla karşılaştım. Saatin tuşu çalışmıyor. Elimi ekranın üzerine koyduğumda kapanması gerek kapanmıyor. 1 aydır böyle az önce şarja taktık. Kısa süreliğine düzeldi. Bu nedenden ötürü arka plana galerimden resim koyamıyprum...

maxiparkozzy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ozan
Cihazım
redmi note 7pro
Konular
0
arkadaşlar merhaba linkler çalışmıyor bilginize.benim band 4 üm telefonla hiç eşleşmiyor o yüzden güncellemeleri yapamıyorum çözümü varmıdır.aynı hatalar var aslında beta sürümünden sonra ekran karıştı garip semboller var ve telefonla eşleşmediği için sürüm güncelleyemiyorum.sürüm bilgisi 1.0.9.30 yazıyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
arkadaşlar merhaba linkler çalışmıyor bilginize.benim band 4 üm telefonla hiç eşleşmiyor o yüzden güncellemeleri yapamıyorum çözümü varmıdır.aynı hatalar var aslında beta sürümünden sonra ekran karıştı garip semboller var ve telefonla eşleşmediği için sürüm güncelleyemiyorum.sürüm bilgisi 1.0.9.30 yazıyor
Sorun artık çok nadir yaşandığı için linkler güncellenmedi. Telefonla eşleşme için konuda daha önce de defalarca dediğim gibi. Ekranı görmüyormuş gibi kullanarak cihazı sıfırlamanız gerekiyor. Sonra orijinal yazılımlar konusundan yazılım sürümünüze uyumlu sadece resource dosyası yükleyin sorun düzelir

maxiparkozzy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ozan
Cihazım
redmi note 7pro
Konular
0
Sorun artık çok nadir yaşandığı için linkler güncellenmedi. Telefonla eşleşme için konuda daha önce de defalarca dediğim gibi. Ekranı görmüyormuş gibi kullanarak cihazı sıfırlamanız gerekiyor. Sonra orijinal yazılımlar konusundan yazılım sürümünüze uyumlu sadece resource dosyası yükleyin sorun düzelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

özür dilerim ama baya bi geçmiş sayfaları okudum göremedim ekranı görmüyoruş gibi sıfırlamak tan kastınız nedir nasıl yapılır acaba.yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Üst Alt