Yardım Mi Band 4 Cihazı Sıfırlayın Sorunu

hako35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hako
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Mi fite xiaomi üyeliğim ile giriyordum unuttum ve google play üyeliğimle girdim fakat şimdi ise cihazı eşleştirmeye çalışırken cihazı sıfırlayın diyor. Şöyle bir problem var ki cihaz çince ve sıfırlama gibi bir şey yok heryerini kontrol ettim. Cihazı sıfırlayamıyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Mi fite xiaomi üyeliğim ile giriyordum unuttum ve google play üyeliğimle girdim fakat şimdi ise cihazı eşleştirmeye çalışırken cihazı sıfırlayın diyor. Şöyle bir problem var ki cihaz çince ve sıfırlama gibi bir şey yok heryerini kontrol ettim. Cihazı sıfırlayamıyorum.
Mi hesabınıza bağlı olduğu için size oradan çıkış yapmanız istiyor sanırım hocam. Mi Band4 üzerinde herhangi bir sıfırlama işlememi yok.

hako35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hako
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Mi hesabınıza bağlı olduğu için size oradan çıkış yapmanız istiyor sanırım hocam. Mi Band4 üzerinde herhangi bir sıfırlama işlememi yok.
Dediğiniz gibi yaptım başka bir üyelikle girmeye çalıştım olmadı, eski üyeliğin şifresini buldum bu sefer de bağlanıyor diyerek o şekilde kalıyor. Biraz sorunlu olmuş galiba mi band 4. 3 de kullandım bu kadar yormamıştı.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
reis cihazi ingilizce kullanamadinmi yada mi fit in mod lu bi sürümü varmi elinde cince band 4 ü ingilizce yapmak icin. bende mi band 4 aldim çin versiyon İngilizce yapmak için mi fit in bazi kırık sürümleri varmış. update yapıyor ingilizce oluyormuş band 4. fakat bulamadim. işin ozeti mi band 4 cince cihazimi ingilizce kullanmak istiyorum ne yapabilirim

hako35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hako
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
reis cihazi ingilizce kullanamadinmi yada mi fit in mod lu bi sürümü varmi elinde cince band 4 ü ingilizce yapmak icin. bende mi band 4 aldim çin versiyon İngilizce yapmak için mi fit in bazi kırık sürümleri varmış. update yapıyor ingilizce oluyormuş band 4. fakat bulamadim. işin ozeti mi band 4 cince cihazimi ingilizce kullanmak istiyorum ne yapabilirim
Ustam merhaba telefonun dilini ingilizce yaparak mi band 4 ü de ingilizce kullanıyorum ben şuanlık modlu apklarla uğraşmamak için

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Ustam merhaba telefonun dilini ingilizce yaparak mi band 4 ü de ingilizce kullanıyorum ben şuanlık modlu apklarla uğraşmamak için
evet bu bi yol fakat telefonu ingilizce kullanmakta istemiyorum. onun için mi fit in mod lu sürümü varmıdır acaba ingilizce update yapan diye arastirip durdum. peki bu cin versiyonlara ingilizce yada Türkçe yazilim gelme ihtimali varmidir acaba. daha onceki mi band 3 lere boyle bişey geldimi acaba bilgin varmidir

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188

Akkuusss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Samsung
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözümü buldun mu benimde aynısı oldu yapamıyorum

aliturhan26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Turhan
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
AndroBilgi'de CEO.