Yardım Mi Band 4 Bağlanmıyor

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
Merhaba, Bir kaç gün önce Xiaomi mi Band 4 aldım n11 üzerinden, kutusundan çıkartıp şarj ettim ve mi fit indirip bağladım, 2 gün sorunsuz kullandım ama tema değiştirince senkronize edilemedi tekrar deneyin hatası veriyor diye çözüm arayayım dedim. Google Playden indirdiğim mi fit uygulamasını direkt sildim, mi Band 4 içinden ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırla dedim.

Eski sürüm mi fit indirdim modlu sanırım, bileklik üzerinde "Pair First" yazıyor, mi fit üzerinden bileklik bağla diyorum ve eşleştirilemedi, lütfen bilekliği sıfırlayıp tekrar deneyin tarzında uyarı veriyor. Telefonumun Bluetooth'unu kapatıp açtım, ayarlarımdan ağ ayarlarını sıfırla dedim, apk uygulamayı silip mi fit'i Google Playden mi fit indirdim ama yine aynı hatayı alıyorum.

Bu arada notify indirdim, orada bağlandı diyor ama mi fit bağlanmıyor, notify üzerinde bağlandı yazsa dahi bileklikte hala "Pair First" yazmakta.

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
Ne Saçma bir hatadır bu ya.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
şunun yorumlarına bakın, aynı sorundan binlerce kişi muzdarip.

Sanırım çöp oldu bileklik.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Yanlış sıfırlama yapmışsınız önce mi fit üzerinden eşleşmeyi sonlandırın sonlandırınca bileklik sıfırlanıyor zaten. Direkt mi fit silip bilekliği sıfırlayıp tekrar eşleştiren herkes bu sorunu yaşıyor bu bilekliğe başka cihazların bağlanmasını engelleyen bir sistem bu soruna engel oluyor. Maalesef herkes 1 2 dakikadan tasarruf etmek için cihazlarını çöp yapıyor.

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
Hocam google play versiyon mi fit vardı, bileklik ekranından ayarlara girip fabrika verilerine sıfırladım ve google play versiyonu silip bu forumda bulduğum modlu apk kurup giriş yapayım dedim olmadı :D

Mi fit'e ben facebook hesabım ile girmiştim, yine facebook hesabım ile giriyorum ama cihazlarım kısmında bulamıyorum, bulamadığım için eşleşmeyi sonlandıramıyorum. Bilekliği 2 gündür kullanıyorum ve bu aşamaları bilmiyordum. Sence bunun çözümü var mı? iade de etmek istemiyorum cihazı.

Bu arada konunu yeni gördüm, ücretli destek veriyorsan yapalım.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Eşleşmeyi sonlandırmayı sıfırlama yapmadan önce yapmanız gerekirdi. Bilekliğinizi tekrar kullanmak için yetkili servise başvurunuz başka çözüm yolu yok

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Sorunu çözebildinmi ayni sorun bende de var

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4

Sorunu çözemedim ama n11 den almıştım ben bu ürünü, siteye girip ürün değişim talebi oluşturdum, bende bulunan ürünü kutusuna koydum tüm aksesuarları ile birlikte, kargoya verdim ve yenisini gönderdiler, 2 haftadır sıkıntısız yenisini kullanıyorum.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bileklik ekranında pair first yazıyorsa ve eşleştirilemedi sıfırlayın hatası alıyorsanız cihaz değişimi veya yetkili servise başvurmaktan başka hiçbir çare yoktur.

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Bileklik ekranında pair first yazıyorsa ve eşleştirilemedi sıfırlayın hatası alıyorsanız cihaz değişimi veya yetkili servise başvurmaktan başka hiçbir çare yoktur.
Notify uygulamasını indirdim bağlandı sonra bir sürü hata fln verdi ondan sonra mi fit uygulamasina girdim google hesabı ile giriş yaptım orda beni direk tanıdı ve eşleştirdi yani rastgele bir şekilde hatayı çözdüm

Kinews

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet necip
Cihazım
Pocox3
Konular
0
Merhaba, Bir kaç gün önce Xiaomi mi Band 4 aldım n11 üzerinden, kutusundan çıkartıp şarj ettim ve mi fit indirip bağladım, 2 gün sorunsuz kullandım ama tema değiştirince senkronize edilemedi tekrar deneyin hatası veriyor diye çözüm arayayım dedim. Google Playden indirdiğim mi fit uygulamasını direkt sildim, mi Band 4 içinden ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırla dedim.

Eski sürüm mi fit indirdim modlu sanırım, bileklik üzerinde "Pair First" yazıyor, mi fit üzerinden bileklik bağla diyorum ve eşleştirilemedi, lütfen bilekliği sıfırlayıp tekrar deneyin tarzında uyarı veriyor. Telefonumun Bluetooth'unu kapatıp açtım, ayarlarımdan ağ ayarlarını sıfırla dedim, apk uygulamayı silip mi fit'i Google Playden mi fit indirdim ama yine aynı hatayı alıyorum.

Bu arada notify indirdim, orada bağlandı diyor ama mi fit bağlanmıyor, notify üzerinde bağlandı yazsa dahi bileklikte hala "Pair First" yazmakta.
Merhaba başka bı cihaz bul telefon fit indir dili UK yap Yeni üyelik al sonra tarat olucak

Üst Alt