Soru mi band 3 - Yüzerken kullanma

papix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kamil
Cihazım
mi band 3
Konular
1
hediye olarak bana mi band 3 NFC dün türkçe yapmayı başardım. bugünse havuzda yüzerken kullanmayı denedirm. bilindiği üzere su geçirmezliği inanılmaz. herhangibir sorunla karsılaşmadım. yanlız yüzmeye başlarken egzersin modunu açıyorum süre işlemeye başlıyor, altta da nabız takibi tabiikide. kulvarı yüzerek geçtiğimde durmuş olduğunu görüyorum. spordan sonra yazılımsal hata olabileceğinii düşünüp havuz sonrası tekrar egzersiz modunu başlattım. duş, soyunma giyinme, kurulanma felan baktım 16. dkk ya gelmiş yani çalışmaya devam ediyor.

sorum şu; yüzerken egzersiz takibi yapamıyacakmıyız???

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Su ile temasinda dokunma algilayabiliyor. Bende nfc siz var o sekilde davraniyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
O Zaman Bir Anlamı Kalmıyor ki.Bende de Elimi Yıkarken Dokunmatik Başka Yerlere Geçiyor.

belediyeyimben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi Band 3
Konular
2
mi fit uygulaması üzerinden cihazınızın ekran kilidi özelliğini açın. bu sayede istenmeyen dokunuşların önüne geçilebiliyor. duş esnasında benzer durumu yaşadığım için çözümü ekran kilidi koyarak bulmuştum.

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
mi band ekran kildinin disında mi fit üzerinden de daha detaylı spor seçenekleriyle de egzersiz modları başlatılabiliyor bunuda deneyebilirsin

Üst Alt