Yardım Mi band 3 ve samsung s8

theeking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
S8+
Konular
1
Arkadaşlar band 3 ünü samsung s8 yada s8+ ile kullanan var mi? S8+ telefonum ile kullanıyorum ve bt bağlantı sorunum var. Telefon ile band arasindaki mesafeyi 50 60 cm den fazla açınca bağlantı kopuyo. Hatta bazen o mesafede de kopuyo. Resmî sürümü kurdum mi fitten her türlü ayari yaptim fakat yine olmadi. Acaba band ta mi sorun var yoksa ben telefonun ayarlarını mi yapamadim. Bandını aynı telefon ile kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
s8 ile 1hafta mi band 2 kullandım sorun yok du büyük ihtimalle mi band 3 ün bluetooth anten yada cip nasıl bisey se onda sorun var ama siz yinede mi bandage uygulamasını indirin cihazı uygulamayla eşleyin bandajlar kısmında blurtooth sinyalini gösteriyo ordan da bi kontrol edip takrar baska bi uygulamayla da sorunu donımsal olup olmadını deneyebilirsiniz gadgetbridge di sanırım bu nu indirip mi fit iygulamasından mi band 3 bulanbilirliğini acıp o uygulamayla cihazı eşleyip yine uzaklık testi yapabilirsiniz bütün bunlar işe yaramaz ise cihazı telefonu başka bi bluetooth cihazla eşlyip uzaklık testi yapın(testi yaparken eşleşen cihazın sağladığı uzaklık üzerinden değerlendirin örneğin 5 m felan olabilir bağladınız cihazın kapsama alanı) burdan da sorunun telefon yada mi band 3 den kaynaklı oldunu görebiliriz sorun mi band 3 deyse bir çok satıcı garanti vermiyor buda bozuk cihaz aldınız anlamına gelir umarım önerilerim işinize yarar.

theeking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
S8+
Konular
1
Eşimde s8 var. Akşam onun telefona bağladım mi fit kurup ayni sorun onda da oldu. N11 de daico diye bi mağaza var. Çarşamba günü onların sirkecideki dükkânından aldim cihazı. Eğer sıkıntı cihazdaysa değişim yapar mi acaba. Yada ne yapmaliyim

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
eğer aldıkdan sonra 15 gün geçmediyse iade edebiliyosunuz uzak maesafae satış sözleşmesine tam hakim deyilim ama böyle olması lazım tavsiyim uzak mesafe satış sözleşmesine bi göz atmanız ama sıkıntı cıkcanı pek sanmam arızalı oldu için alırlar içinde fişiniz duryorsa bi çok şey yapabilirsiniz size fatura vermişdir umarım

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Aynı sorunu bende mi 8 de yaşıyorum.10dk da bir,bazen daha kısa sürede mi fit ile kopup tekrar bağlandı gösteriyor.Mi bandage yükledim onda herhangi bir kopma olmuyor.Bende n11 üzerinden daicodan aldım.Bir çaresi yok mudur acaba?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theeking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
S8+
Konular
1
eğer aldıkdan sonra 15 gün geçmediyse iade edebiliyosunuz uzak maesafae satış sözleşmesine tam hakim deyilim ama böyle olması lazım tavsiyim uzak mesafe satış sözleşmesine bi göz atmanız ama sıkıntı cıkcanı pek sanmam arızalı oldu için alırlar içinde fişiniz duryorsa bi çok şey yapabilirsiniz size fatura vermişdir umarım
Mibandage uygulamasına gerek kalmadı. Arkadaşada almıştık aynı anda. Onun telefonu huawei ve band sorunsuz çalışıyo. Bandları değiştik. Benim band ondada sorunlu fakat onunki bende sorunsuz çalıştı. Demekki band da sorun var. Çarşamba aldim iki gün oldu daha. Uzak mesafe satış sözleşmesine bak demissin fakat n11 den almadim. Daico nün sirkecideki dükkanına gidip orda elden aldim. Garanti konusunda bi şey demediler ama faturası mevcut elimde. Değişim yaparlar mi, yapmazlarsa tüketici hakem heyetine mi başvurayım. Napayim

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
Dediniz gibi Deişim yapmazlarsa tüketici haklarına başvurabilirsiniz. umarım uraştırmadan sorunuzu hallederler

Üst Alt