Yardım Mi Band 3 Sıfırlama

alpeerbahar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Merhabalar,

Kardeşimde(13) Mi Band 3 mevcut. Kardeşim(13) menü özelleştirmesinden "daha fazla" menüsünü kapatmış o şekilde kullanmaya devam ediyormuş (nasıl bir akıl ile yaptı bilmiyorum, yaşına veriyorum :D). Bir gün telefonuna format atmış. Ve Mi Fite giriş yaptığı hesaba giriş sağlayamamış, şifresini unuttuğunu söylüyor. Yeni hesap açtığında ise bileklik önceki hesaba bağlı olduğu için yeni hesaba bağlanmıyor. Bilekliği sıfırlamamız gerekiyor fakat "daha fazla" menüsü yok bileklikte. Kısacası ne bilekliği sıfırlayabiliyoruz, ne de telefona bağlayabiliyoruz. Telefonlardaki gibi hard format gibi bi durum söz konusu olabilir mi? Böyle bir imkanımız var ise nasıl yapacağımız konusunda yardımcı olabilir misiniz?

İyi forumlar dilerim.

Woxly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
3
Bildiğime göre mi fit uygulamasına bağlamadan mi band 3 sıfırlanamıyor diye biliyorum çünkü aynı sorunu bende yaşadım baya bir araştırma yaptım fakat bir sonuca ulaşamadım çare sanırım mi mağazasına veya teknik servisine gidip göstermek

Oyla:

alpeerbahar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Bildiğime göre mi fit uygulamasına bağlamadan mi band 3 sıfırlanamıyor diye biliyorum çünkü aynı sorunu bende yaşadım baya bir araştırma yaptım fakat bir sonuca ulaşamadım çare sanırım mi mağazasına veya teknik servisine gidip göstermek
Siz sorunu nasıl çözdünüz peki? Teknik servise mi götürdünüz?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Woxly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
3
Siz sorunu nasıl çözdünüz peki? Teknik servise mi götürdünüz?

Benimde gitmeye pek zamanım olmadı hocam teknik servise ama emin olun ki teknik servis çözecektir.

Oyla:

alpeerbahar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Benimde gitmeye pek zamanım olmadı hocam teknik servise ama emin olun ki teknik servis çözecektir.
Açıkçası benim de zamanım olmuyor sanırım bir süre daha bu şekilde kalacak. Yardımlarınız için teşekkür eder iyi günler dilerim. İyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt