Yardım Mi Band 3 Rehberde olmayanı ararken göstermiyor

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Merhaba Arkadaşlar. Bilekliğim Türkçe ve bildirimler geliyor sorun yok sadece rehber de olmayanlar aradığında hiç tepki vermiyor sorun nedir acaba mi fit uygulaması ile kullanıyorum

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Merhaba Arkadaşlar. Bilekliğim Türkçe ve bildirimler geliyor sorun yok sadece rehber de olmayanlar aradığında hiç tepki vermiyor sorun nedir acaba mi fit uygulaması ile kullanıyorum
Cihazlardan mi band 3 e dokunun ordan gelen aramaya girin bilinmeyen numaraları bildirme yi kapatın

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Evet oldu hocam sağolun. Bu bileklik de ses yani bilekliği bul özelliği var ama ses çıkmıyorsa garip olur özelliği var mı ve sürekli bağlı Kalınca telefonun şarjını çok hızlı bitirir mi

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Evet oldu hocam sağolun. Bu bileklik de ses yani bilekliği bul özelliği var ama ses çıkmıyorsa garip olur özelliği var mı ve sürekli bağlı Kalınca telefonun şarjını çok hızlı bitirir mi
Bilekliği bul özelliği bilekliği titreştirir hoparlör olmadığından dolayı ses çıkmaz ve telefona sürekli bağlı olursa şarj götürür elbet ama çok da götürmez

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Epey hızlı bitiyor telefonun şarjı. Telefonu sıfırlasam faydası olur mu önceden bu kadar hızlı bitmiyordu. Son zamanlarda da mi band bağlı olmadan da hızlı bitiyordu bunu bağladım daha hızlı bitiyor. Ve özel olarak söyleyeceğiniz bilmem gereken bişeyler var mı bileklik ile alakalı

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Epey hızlı bitiyor telefonun şarjı. Telefonu sıfırlasam faydası olur mu önceden bu kadar hızlı bitmiyordu. Son zamanlarda da mi band bağlı olmadan da hızlı bitiyordu bunu bağladım daha hızlı bitiyor. Ve özel olarak söyleyeceğiniz bilmem gereken bişeyler var mı bileklik ile alakalı
Hocam telefonunuzun modeli nedir ve ne zamandır kullanıyorsunuz
Ben mi 6 da mi band 3 bağlı olunca şarj konusunda pek bir şey hissetmiyorum

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86

Bilekliği bul özelliği yalnızca bilekliği titreştirir, açıksa "bulunabilir" özelliğini kapatın, şarj minimum 2 hafta gitmesi gerekiyor.

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Cihazım note 5 bileklik şarjı akşam doldu sabaha kadar %90 kaldı whatsap Gmail telefon bildirimleri açık sadece nabız kapalı benim gözlemim hem cihaz hem bileklik hızlı bitiyor şarjı ama cihaz bileklik olmadan da son zamanlardahızlı bitiyordu

Üst Alt