Soru mi band 3 mü honor band 4 mü? amaç nfc yi kullanmak.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
arkadaslar calıştıgım kurumda hem fotokopi cihazları nfc tanımlı kartla çalışıyor hemde giriş çıkışlarımız öyle,şimdi ben mi band 3 nfc alsam nfc özelliğini kullanma şansım varmı araştırdım biraz dil değişince kapanıyormu nfc aktif olması için çincemi olması lazım bi turlu anlamadım çok süper olur eger varsa kolumdan herseyi okuturum

bu konuda 2 model var birde honor band 4 var bu düşüncelerim hangi modelde gercekleştirebilirim.

belediyeyimben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi Band 3
Konular
2
kullanmış olduğunuz kart bu tarz 3. parti cihazları destekliyor mu. örneğin balıkesirdeki ulaşım kartları da nfc özelliğine sahipti ancak cep telefonu vs. gibi cihazlara eşleştirme yapılıp kullanılamıyordu.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
kullanmış olduğunuz kart bu tarz 3. parti cihazları destekliyor mu. örneğin balıkesirdeki ulaşım kartları da nfc özelliğine sahipti ancak cep telefonu vs. gibi cihazlara eşleştirme yapılıp kullanılamıyordu.

cep telefonunu fotokopide denemek nasip oldu calışmadı(yani eşleştirdi ama kapayıp acınca tanımıyor işlemi sıfırlıyor)tahmin ediyorumki her açış kapanışta temel bilgileri değişiyor nfc nin o yuzden tanımıyor.

Üst Alt