Soru Mi band 3 le çağrı reddetme

bandirma10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güray
Cihazım
Mi band 3
Konular
0
Arkadaşlar ben gelen mesaj bildirim lerinden bi türlü randiman alamadim sizdede oylemi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bazen geliyor bazen gelmiyor
Mi fit bildirimlerinde sadece ekran kapalıyken bildirim al diye bir seçenek var. Telefonu kullnırken gelen bildirimler saate yansımaz. Belki o yüzdendir.

catlakmuzo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
redme note3
Konular
3
Mi fit bildirimlerinde sadece ekran kapalıyken bildirim al diye bir seçenek var. Telefonu kullnırken gelen bildirimler saate yansımaz. Belki o yüzdendir.
Yok tel kullanmiyorkende ayni. Sizde butun mesaj uyarilari geliyormu

Oguzkaan78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Kaan
Cihazım
zenfone 3
Konular
4
Hala düzelmedi ya

Right

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Konular
2
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Mi band in kendi uygulmasını kullanıyorum ve ben de çağrıyı reddedemiyordum. Ayarlar-Uygulma izinlerinden mi band uygulmasına bilinmeyen uygulamaları yükle izni verdim oldu. Orda gördüğümüz bütün izinleri verin kısacası.
çok çok teşekkürler, GM 8 kullanıyorum ve bu sorunu yaşıyordum. Sorun tamamen işletim sistemi kaynaklı ekstra izinlerden kaynaklanıyormuş, dediğin izinleri verdim ve şu anda reddede biliyorum.

bandirma10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güray
Cihazım
Mi band 3
Konular
0
---arkadaşlar yabancı sitelere baktım bir çözümü daha varmış. uygulamayı yüklediniz, açtınız, saati bağladınız, bütün izinleri verdiniz her neyse sonra deneyin. kendinizi başka bir telefondan arayın ve reddedin. tahminimce ilk denemede olmayacaktır. sonra ayarlar-uygulamalar-mifit uygulaması-izinlerden telefon iznini kapatın. sonrada ayarları kapatın(tamamen kapatın ama ana ekrana geri dönüp bırakmayın uygulama penceresini açıp tümünü temizle deyin). sonra ayarlara aynı yere tekrar gidin ve bu kez tekrar telefon iznini açın. denedim bende oldu yabancılarda da %90 çalıştığını okudum.
---çağrı reddetmeyi yaptık diyelim bu kez de tek dokunuşla çağrıyı sessize alma çalışmıyor diyelim(bende olduğu gibi). ben bunu ayarlardan rahatsız etmeyin tercihleri-öncelikli olanlar-çağrılar seçeneğini hiçbiri olarak işaretledim.(denerken farkettimki telefon çalarken sessize almak için ekrana tek dokunduğumda aslında telefon bunu algılıyor ve susturmaya çalışıyor.buna mukabil ekranın üstünde rahatsız etme işareti beliriyordu çünkü. ama çağrı uyarısı rahatsız etme modunun yetkisi olmadığı için engellenemiyordu. bu işlemi yaparak yetki vermiş olduk )

Oguzkaan78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Kaan
Cihazım
zenfone 3
Konular
4
Üst Alt