Soru Mi band 3 Kullananlara Sorular

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Bir kaç sorum var:
1. Adım sayar özelliğini durdurma gibi özellik var mı? (Daha doğru sayım için örneğin uyurken saymasın)
2. Telefonsuz kullanımı nasıl?

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
1. Neden kapatmak istiyorsun tam anlayamadım ama kapatma özelliği benim bildiğim kadarıyla yok ki uyurken ben saydığını hiç görmedim tabi uyur gezer değilseniz :) sabah kalktığımda hep sıfırdır.
2. telefonsuz kullanabilirsin. Sadece saati görürsün attığın adımları görürsün, kalp ritim ölçersin

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2
Benim de sormak istediğim cn versiyonları Türkçe yapılabiliyor diye biliyorum yapan var mı

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Benim de sormak istediğim cn versiyonları Türkçe yapılabiliyor diye biliyorum yapan var mı
Yapılıyordur heralde hocam çünkü ben aldığımda global sürüm yoktu ama bileklik ingilizceydi normalde çince açılır ama ingilizceydi bende onu anlamadım ama cn versiyonu kullananlar açıklayacaktır

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
1. Neden kapatmak istiyorsun tam anlayamadım ama kapatma özelliği benim bildiğim kadarıyla yok ki uyurken ben saydığını hiç görmedim tabi uyur gezer değilseniz :) sabah kalktığımda hep sıfırdır.
2. telefonsuz kullanabilirsin. Sadece saati görürsün attığın adımları görürsün, kalp ritim ölçersin
Yanlış ölçüyor diye çok şikayet gördüm sadece kullanacağım zaman açabilme var mı diye sordum

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Cin global farketmez telefon dili neyse o yükleniyor içine ayrıca telefonu İngilizce kullaniyorsan Türkçe harfleri ? Olarak gösteriyor bildirimleri doğru Alman için telefonu Türkçe kullanman gerek bunun dışında yanlış saydığını düşünmüyorum, muhtemelen girilen boya göre mesafe gibi değerler ile birlikte hareket sensörü ile ölçülüyor eğer boy gibi değerler yanlış girildiğinde hafif sapmalar ölüyor olabilir o kadar Fitbit ve Garmin markalarının bazı modellerini de deneyimleme şansım oldu mi band 3 in de en azından adım sayma ve nabız değerlerini ölçmede tutarlı olduğunu düşünüyorum yani amaç genel aktivite takibiyse daha fazla para vermeye gerek yok adım sayma da kapatilamiyor

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2
aliexpressten aldım muhtemelen çin sürümü suan türkçe kullanıyorum
Bunu duydugum iyi oldu bizde AliExpress den siparişi verdik çünkü kaç günde gelecek bakalım :$

Kutuda yazıyor diye biliyorum?
bize geldiğinde baya inceleme yapacaz gibi happy~~giggle~~

Cin global farketmez telefon dili neyse o yükleniyor içine ayrıca telefonu İngilizce kullaniyorsan Türkçe harfleri ? Olarak gösteriyor bildirimleri doğru Alman için telefonu Türkçe kullanman gerek bunun dışında yanlış saydığını düşünmüyorum, muhtemelen girilen boya göre mesafe gibi değerler ile birlikte hareket sensörü ile ölçülüyor eğer boy gibi değerler yanlış girildiğinde hafif sapmalar ölüyor olabilir o kadar Fitbit ve Garmin markalarının bazı modellerini de deneyimleme şansım oldu mi band 3 in de en azından adım sayma ve nabız değerlerini ölçmede tutarlı olduğunu düşünüyorum yani amaç genel aktivite takibiyse daha fazla para vermeye gerek yok adım sayma da kapatilamiyor
Çok güzel yazmışsın hem dil konusunda hem bilekliğin özellikleri konusunda bende aynı şekilde düşündüm fazla ücret vermeye gerek yok diye hepsi aynı Görevi görür gibime geldi garmin markasına baktım özellik bakımından aynı fakat fiyat olarak fazlaydı tabi kalitesi daha iyi olabilir ama neyse mi band 3 de yeter ]:)

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
AliExpress ten bir de kordon aldım çok şık gösteriyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt