Yardım uyeligimi siliniz..

enesersoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necmi
Cihazım
Redmi A7
Konular
12
İyi forumlar.
Mi Band 3, redmi 7a ile kullanıyorum.
Telefondan uzaklaştım miband bağlantısı koptu 10 dakika sonra tekrar yakınlarına girdim ve otomatik bağlandı diyelim.
işte o 10 dakika uzakta bulunduğum süre içersinde bir SMS veya cevapsız arama varsa, bu banda bildirim olarak gelmiyor. Dolayısıyla her uzaklaşma ve kopmadan sonra telefona gidip bakmam icab ediyor.
Soru şu: Kopuk olduğu süre içerisindeki bildirimleri bağlantı tekrar sağlandığında almak mümkün müdür?

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Bağlantı yoksa bildirimleri alamazsınız.
Bluetooth un mesafesinin dışına çıkmış olabilirsiniz veya duvar sayısı bağlantıyı etkileyebilir.
Bağlantı kopmaması icin telefondan pik tasarrufu ve diğer ayarlari ayarlayın. Sıkıntı yaşamazsınız.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

enesersoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necmi
Cihazım
Redmi A7
Konular
12
Hocam dediğiniz ayarlar tamam, uzaklaşınca bağlantı koptuğunu biliyorum, soru şu tekrar sorayım:

Kopuk kaldığı o 10 dakikalık süre içerisinde gelmiş olan bildirimlerin, tekrar Band cihaza bağlantı sağladığında gelmesi mümkün müdür?

Yani bana o ara mesaj gelmiş diyelim ama uzağa gittiğim için bileklik uyarmamiş. Tekrar yakınlaştığımda salona geldiğimde bileklik beni o. Az önce gelen mesaj için uyarsın...
Daha açık şekliyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Hocam dediğiniz ayarlar tamam, uzaklaşınca bağlantı koptuğunu biliyorum, soru şu tekrar sorayım:

Kopuk kaldığı o 10 dakikalık süre içerisinde gelmiş olan bildirimlerin, tekrar Band cihaza bağlantı sağladığında gelmesi mümkün müdür?

Yani bana o ara mesaj gelmiş diyelim ama uzağa gittiğim için bileklik uyarmamiş. Tekrar yakınlaştığımda salona geldiğimde bileklik beni o. Az önce gelen mesaj için uyarsın...
Daha açık şekliyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
O konu hakkinda bilgim yok belki bir ayarı vardır. Telefonun kendi bildirim ayarlarindan arama bildirimi hatirlatmak için ayar bulabilirseniz bilekliğe tekrar bildirim gönderebilir.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ben ne demek istediğinizi anladım. İlk bildirim geldiğinde mi band a bildirim atıyor bağlı olmadığı süreçte gelen bildirimler tekrar mi band 3 te gözükmez öyle bir algoritması olduğunu sanmıyorum.

Üst Alt