Soru Mi Band 3 Hakkında...

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Mi band 3 global rom ne zaman gelir resmi olarak birde forumda ki işlemler ile türkçeleştirme yapacağım fakat ne kadar güvenlidir.Cihazın orjinalliği bozulurmu yani global rom resmi olarak çıkınca yükleyebilirmiyim.Mi band 3 biliyorsunuz ki 5 atm su geçirmiyor kimiside bu nedenle IP68 sertifikası var diyor.Duşta Su Geçirmiyor Olsada Köpükde Sıkıntı Çıkarırmı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global Ver.İle Çin Ver. Ne Fark Olur.

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Global rom icin resmi tarih yok 1-2 aya gelir diyen var. Resmi olmayan turkce yazilimlari gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Telefondaki uygulama güncellenince saatte güncelleniyor zaten ve tekrar Çince /ingilizce oluyor(global gelirse turkce de olur) şu gecirmezlige gelirsek ben ellerimi kollarimi yıkarken çıkarmıyorum. Banyoda çıkarıyorum. Çıkarmayan da var sıkıntı olmuyormuş. Ama 5-10 dk takılı olmasa problem olmaz diyerek çıkarıyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
Eyer hala yapmadıysanız turkce sanirım telefon dilini ingilizce yapınca ingilizce oluyor saat ( Ben denemedim turkce yaptım gider felan urasmiyim bidaha :) )

denizkatar10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
p20 lite
Konular
1
arkadaşlar yeni konu açamadığım için buraya yazıyorum. Mi band 3 ün şarjı bitti ve kapandı 3 gündür açamıyorum şarj yuvasın takılı duruyor öyle ne yapmma lzım

Üst Alt