Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

baycebir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi band 3
Konular
0
Günaydınlar.
Şimdi vereceğim linkteki Turkish firmware 1.3.0.8 dosyasını zip dosyasından çıkarıp fw uzantılı olacak şekilde görelim.

Gadgetbridge uygulaması telefonunuzda yüklü değilse yükleyip bu uygulamada bilekliğinizi eşleştiriniz.
Eşleştirdikten sonra indirdiğimiz fw uzantılı 1.3.0.8 dosyasına tıklayıp Gadgetbridge uygulamasında çıkacak olan yükle butonuna basarak yeni Türkçe versiyonunu yükleyelim.
Yükledikten sonra bileklikteki yazı dili Türkçe oldu ise şimdi Mi Fit uygulamasına gidip eşleşmeyi sonlandır diyelim.Eşleşme sonlandıran sonra da hem MiFit hemde Gadgetbridge uygulamasını telefondan kaldırın.
Sonra telefonu kapat aç yapalım.
Sonrasında aşağıda paylaşacağım linkteki MiFit 3.4.6.8 uygulamasını yükleyip bilekliğinizi tekrar eşleştirin.

Artık bileklik Türkçe dilinde kullanıma hazırdır.
Güle güle kullanın.
Cince

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ousbythe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi6
Konular
0
Günaydınlar.
Şimdi vereceğim linkteki Turkish firmware 1.3.0.8 dosyasını zip dosyasından çıkarıp fw uzantılı olacak şekilde görelim.

Gadgetbridge uygulaması telefonunuzda yüklü değilse yükleyip bu uygulamada bilekliğinizi eşleştiriniz.
Eşleştirdikten sonra indirdiğimiz fw uzantılı 1.3.0.8 dosyasına tıklayıp Gadgetbridge uygulamasında çıkacak olan yükle butonuna basarak yeni Türkçe versiyonunu yükleyelim.
Yükledikten sonra bileklikteki yazı dili Türkçe oldu ise şimdi Mi Fit uygulamasına gidip eşleşmeyi sonlandır diyelim.Eşleşme sonlandıran sonra da hem MiFit hemde Gadgetbridge uygulamasını telefondan kaldırın.
Sonrasında aşağıda paylaşacağım linkteki MiFit 3.4.6.8 uygulamasını yükleyip bilekliğinizi tekrar eşleştirin.

Güle güle kullanın.

Ustadim sorun surda hic bir sekilde telefonla band eslesmiyo

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
Günaydınlar.

Güle güle kullanın.

Şu iphone lara bir çözüm gelse keşke daha iphonelardaki mi fit uygulamasında telefonu sessize alma seçeneği yok saatte çıkmıyor ama androidde herşey var gece modu felan iphone düzeltmeleri lazım güncelleme geliyor ama özellik yok

baycebir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi band 3
Konular
0
Ustadim sorun surda hic bir sekilde telefonla band eslesmiyo

Yani Gadgetbridge programıyla da mı eşleşme yapamadınız?
Ama ben sizin yerinizde olsam MiFit ten eşleşmeleri sonlandırıp bütün programları siler. Sonra tekrar sıfırdan yükleme yaparım. Ama bu söylediğimi yapacaksanız telefonu kapat aç mutlaka yapalım.

ousbythe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi6
Konular
0
Yani Gadgetbridge programıyla da mı eşleşme yapamadınız?
Ama ben sizin yerinizde olsam MiFit ten eşleşmeleri sonlandırıp bütün programları siler. Sonra tekrar sıfırdan yükleme yaparım. Ama bu söylediğimi yapacaksanız telefonu kapat aç mutlaka yapalım.

Mifitle eslesmiyor butun programlari kaldirdim yine yukledim yine eslesmiyor. Baska telefonla denedim yine olmadi (kendi hesabimi yukledim) mi bandi resetlemenin yolu yok mu ? Gadgetbridge vs diger butun programlari denedim yine olmadi. Mi band 2 de ayni sorun yasaniyormus ayni yolu denedim mac adresini girerek baglanmaya calistim yine olmadi delircem. İnternette birisi youtubede dondurucuya koymus resetlenmis onu deniycem artik

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Is
Mifitle eslesmiyor butun programlari kaldirdim yine yukledim yine eslesmiyor. Baska telefonla denedim yine olmadi (kendi hesabimi yukledim) mi bandi resetlemenin yolu yok mu ? Gadgetbridge vs diger butun programlari denedim yine olmadi. Mi band 2 de ayni sorun yasaniyormus ayni yolu denedim mac adresini girerek baglanmaya calistim yine olmadi delircem. İnternette birisi youtubede dondurucuya koymus resetlenmis onu deniycem artik

İşe yararsa haber verin bizde resetleyelim. :))
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O zaman yukarıda anlattığım yöntemi bi deneyin bakalım.

Hiçbir şekilde mi fit ile eslesemiyor cihaz. Bileklik bulunamadı diyor.

Son düzenleme:

ousbythe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi6
Konular
0
O zaman yukarıda anlattığım yöntemi bi deneyin bakalım.

Denedim ustadim sildim tekrar yukledim yine gormuyor. Mi band sifirlamakdan baska carem yok gibi duruyo onuda sifirlamanin yolu yok gibi duruyor

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Denedim ustadim sildim tekrar yukledim yine gormuyor. Mi band sifirlamakdan baska carem yok gibi duruyo onuda sifirlamanin yolu yok gibi duruyor

Eğer mi bandin mac numarisini biliyorsan bu program ile sifirlayabilirsin ben yapmıştım mi band 3 te başarılı oldu

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt