Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Başka android cihazda hesabınız ile giriş yapın saaati eşleştirdikten sonra önce mifit içinde band3 sekmesinden eşleşmeyi kapatın. Sonra mifit uygulamasından çıkış yapın. Sonra applestoreden mifit yükleyin tekrar giriş yapmayı deneyin.
cevremde android telefonu olan yok yeni taşındım antalyaya :)) söyle bi çözüm buldum yaptım, yeni bir hesap açtım,oldu.bi sıkıntı yok ancak mi band 3 de menü geçişi yaparken yeni bi bölüm açıldı orda da connect to app to update diyor.kaldı orda. mi fit uygulamasında da güncelleme görünmüyor. kaldı oyle. anlamadım :(

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Android bir telefon ile fw yükleyin. Gadgedbride ile... Anlatımı mevcut. Sonra iosta tekrar deneyin.

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
Orası
cevremde android telefonu olan yok yeni taşındım antalyaya :)) söyle bi çözüm buldum yaptım, yeni bir hesap açtım,oldu.bi sıkıntı yok ancak mi band 3 de menü geçişi yaparken yeni bi bölüm açıldı orda da connect to app to update diyor.kaldı orda. mi fit uygulamasında da güncelleme görünmüyor. kaldı oyle. anlamadım :(

orası bildiğim kadarıyla hava durumu yeri diye biliyorum çünkü aynısı bende de vardı hava durumunu güncelledim uygulama üzerinden konumu yani düzeldi hava durumu geldi oraya

Atillabattal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Ben sorunu çözdüm, basitçe sizede anlatiyim.once gadgetbridge 2.27.0 son sürümü indirin.sonra mi fit 4.4.1 beta sürümü indirin.birde mi band 3-1.0.2.8 ing firmware dosyasını indirin.burda kilit nokta işlemlere başlamadan once telefon dilini ingilizce yapın.mi fit kurun,gadgetbridge kurun devamını aşağıda linkini vericegim yerde anlatıldığı gibi yapın,kolay gelsin

1teamsah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Arkadaşlar çince olarak gelen Mi Band 3 akıllı bilekliğinizi aşağıda vermiş olduğum talimatlar ile Güncelleme yapmanızın ardından İngilizce olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sürüm 1.0:
  • Arayüz dili İngilizce olarak değiştirilmiştir .
  • Ürün yazılımı sürümü 1.1.0.15 olarak değiştirildi (MiFit aracılığıyla ürün yazılımı olasılığı için)
Sürüm 2.0:
  • İngilizce Dil menüde varsayılan olarak ayarlandı
  • Ürün yazılımı sürümü 1.2.0.8 olarak değiştirildi.
Bu kılavuz için ihtiyacınız olacak araçlar:
Her şeyden önce, orijinal Mi Fit uygulamasını telefonunuza yükleyin ve Mi Band 3 ile eşleştirin. Akıllı bileklik bağlandıktan Mi Fit'teki “Bulunabilir” modunu açmanız gerekmektedir, böylece bir sonra ki adımda kullanacağımız uygulama bilekliğinizi görebilecektir.

Yukarıdaki tüm işlemleri yaptıysak (MB3'ü destekleyen) GadgetBridge uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamayı yükledikten sonra tüm izinler verin ve ( + ) butonuna tıklayarak Miband 3 bilekliğinizi eşleştirin.

Her şey doğru şekilde yapılmışsa, eşleştirilmiş cihazı , Mavi İkon ve “Connected” durumu ile GadgetBridge ana menüsünde görebilirsiniz :

Şimdi size ekte vermiş olduğumuz Mili_wuhan_1.2.0.8_English_ddmm_miuiturkiye_1.0 dosyasını telefona atın bir dosya yönetici ile (telefonunuzun kendi dosya yöneticisi olmaz tavsiyem es dosya yöneticisini kullanabilirsiniz) bu dosyayı aç diyin ve FW/App installer yazan uygulamayı seçin. Yükleme ekranı açılacaktır ve yükle dedikten sonra işlemin bitmesini bekleyin.

Arkadaşlar güncelleme işlemini yaptıktan sonra verdiğim bu yeni apk dosyasınıda yüklerseniz (eskisini kaldırın) arayan adınıda sorunsuz gösterecektir.

Merhaba. İşlemleri adım adım uyguladım. Hava durumu bilgisi dışında İngilizce oldu. Hava durumu bilgisini nasıl düzeltebilirim?

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Merhaba. İşlemleri adım adım uyguladım. Hava durumu bilgisi dışında İngilizce oldu. Hava durumu bilgisini nasıl düzeltebilirim?

Aşağıdaki konuyu bir inceleyin isterseniz.

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
bluetooth ne zaman kapatsam mi fit uygulaması hata veriyor bağlanmıyor.baska e mail hesaplatıyla giriş yapıp duruyorum.Apple kullanıyorum.alacak olan varsa mi band 3 ü almasın. beklesin eylüle kadar.cok can sıkıcı bi durum

Mertinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
iPhone 6S
Meslek
Graphic Designer
Konular
0
2 haftadır kullanıyorum. Hiç bir şekilde İngilizce roma falan gerek yok. Bu kadar takıntı yapmayın arkadaşlar, zaten orjinal romu gelecek yakında. Benim tek beğenmediğim bluetooth mesafesnin kısa olması. Onun dışında Çince'de olsa herşeyi anlayabiliyorsun. Tam anlamı ile herşey düzeldiğin de daha da kullanışlı olucak, biraz sabredin. Hava durumuna kadar İngilizce yapıcam diye niye uğraşıyorsunuz ki :) Zamanınızı daha güzel şeylere ayırın.

oktayozsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Videoki islemlerin aynisi 8=) ilk olarak gagdetbride yukleyip cihaza baglanmaniz gerekiyor daha sonra fw dosyalarini telefona kopyalayin. gibi bir file managerla once mili_wuhan.res dosyasini secip gadgetbride ile yukleyecek arkasindan mili_wuhan.fw dosyasini secip gadgetbride ile yukleyeceksiniz smirk~~ Cihazin tekrar cinceye donmemesi icin stock mi fit yerine mi fit ms mod tarzi ozel uygulamalar kullanin drunk~~

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocam talimatları harfiyen yerine getirince cihaz komple İngilizceye döndü. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.
Nacizane gördüğüm küçük bir sorunu aktarmak isterim: Rehberdeki kişi ismi fazla uzun olduğunda gelen çağrılar mi band 3 e iletilmiyor. Bunu kısa isimli kişilerle denediğimde sorun olmuyor. Birde herkesin bildiği Türkçe karakter sorunu var. Bunların dışında herşey çok güzel...

basmane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
iPhone 7plus
Konular
0
Türkçe yazılım yüklenmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi