Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
Anlatım güncellendi arkadaşlar

Teşekkürler harfi harfine yaptım çok şükür sağolasın ingilizce oldu sorun yok gibi sadece hava durumu bu sefer çince olmuş onun dışında arayanın ismini göstermede mesajları göstermede herhangi bir sorun yok sadece dediğim gibi hava durumu bu şekilde tekrar teşekkürler

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Teşekkürler harfi harfine yaptım çok şükür sağolasın ingilizce oldu sorun yok gibi sadece hava durumu bu sefer çince olmuş onun dışında arayanın ismini göstermede mesajları göstermede herhangi bir sorun yok sadece dediğim gibi hava durumu bu şekilde tekrar teşekkürler

Hocam mi fit uygulamasını kaldırıp bunu yükleyip senkronize edin bakalım sorun düzelecek mi?

Bu olmazsa birde bunu deneyin.

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
Hocam mi fit uygulamasını kaldırıp bunu yükleyip senkronize edin bakalım sorun düzelecek mi?

Bu olmazsa birde bunu deneyin.

Teşekkürler denedim oldu ben iphone kullanıcısı olduğum için iphonelarda sanırım çince oluyor ingilizce olmuştu hava durumu iphone bağladım yeniden çince oldu birde baktığım kadarıyla şu an saatte telefonu sessize alma özelliği yok yazılımla alakalı sanırım ama geçenlerde mi fit uygulamasına güncelleme gelmişti onda yani o özellik iphonelarada gelmişti şimdi bu sürümde yokmuş onu anlamış oldum en azından ingilizce oldu (hava durumu hariç iphone larda yani ) tekrardan Teşekkürler

pukiman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi band
Konular
0
Bildirimleri titreşim ile alıyordum ben , sanki titreşim gücü düştü ya da takıntı yaptım bilemiyorum S:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Bildirimleri titreşim ile alıyordum ben , sanki titreşim gücü düştü ya da takıntı yaptım bilemiyorum S:

Kullandığım band 3'ün titreşimini fazla buluyorum hatta rahatsız edici diyebilirim. Birde enteresan detay mi fit çalışır halde olmadan bildirim ve arama bilgisi gelmiyordu. Uygulama açık olmamasına rağmen şimdi geliyor. En güzeli hiç bozmayayım. İlginç not : panasonic g-500 ilk titreşimli telefonlar çıktığında insanlar titreşime aşırı tepki gösterip telefonu titrediğinde elinden atıyorlarmış :)

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
beyler gece yatmadan bluetooth bağlantısını kapatmıstım,bugün açtım mi fit uygulamasına girince cant connect, try restarting bluetooth uyarısı veriyor ve bağlanmıyor. açıp kapıyorum bluetooth yine olmuyor görmüyor. neden olabilir ? apk falan atmadım telefon dilini ingilizce yaptım

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
beyler gece yatmadan bluetooth bağlantısını kapatmıstım,bugün açtım mi fit uygulamasına girince cant connect, try restarting bluetooth uyarısı veriyor ve bağlanmıyor. açıp kapıyorum bluetooth yine olmuyor görmüyor. neden olabilir ? apk falan atmadım telefon dilini ingilizce yaptım

Telefonu yeniden başlatın. Olmazsa eşleşmiş band3 geçmişini kaldırın , yine olmazsa yüklü sistem uygulamalarınından bluetooth uygulamasının verileri temizleyi deneyin. Bu şekilde demeyin.

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Telefonu yeniden başlatın. Olmazsa eşleşmiş band3 geçmişini kaldırın , yine olmazsa yüklü sistem uygulamalarınından bluetooth uygulamasının verileri temizleyi deneyin. Bu şekilde demeyin.
apple kullanıyorum kapatıp açtım.mi band 3 cihazını bluetooth üzerinden unutturdum yine olmadı.uygulamaya girince göörmüyor.yeni bir mi hesap açsam çözüm olur mu ? o zamanda tüm verilerim gidecek :(

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
apple kullanıyorum kapatıp açtım.mi band 3 cihazını bluetooth üzerinden unutturdum yine olmadı.uygulamaya girince göörmüyor.yeni bir mi hesap açsam çözüm olur mu ? o zamanda tüm verilerim gidecek :(

Başka android cihazda hesabınız ile giriş yapın saaati eşleştirdikten sonra önce mifit içinde band3 sekmesinden eşleşmeyi kapatın. Sonra mifit uygulamasından çıkış yapın. Sonra applestoreden mifit yükleyin tekrar giriş yapmayı deneyin.

Üst Alt