Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
bende öyle bir sorun çıkarmadı, ingilizceye çevrilememe sebebi son güncellemeyle bilekliğin sürümü 1.0.18 e yükselmiş olması. ingilizce apk 1.0.15 olduğu için güncelleme olarak görmüyor onu.

Aynen öyle oldun yani gadget bridge uygulamasına bağladım ama biraz karışık yani firmware yi yüklemek aklıma geldi yani orjinal çince olanı ama uyuglamadan yükleme kısmını pek bulamadım açıkcası birde türkçe üzerinde çalışılıyormuş ve hava durumu çinceydi o da ingilizce oldu düzeldi lakin mesajlar olsun gelen kişiyi gösterme olsun bunlar inglizce işte sadece menüdekiler çince

pukiman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi band
Konular
0
We will waitng for Turkish Firmware.. There's a lot of Mi Band users in Turkey. Thank you for your effort.
beyler birkaç yerde okuduğuma göre cihazın bluetooth mesafesi çok sınırlıymış.evin içinde hemen yan odada bağlantı kopuyormuş.Cihaz henüz elime geçmedi.Kullanan arkadaslar varsa şu an bi aydınlatabilir mi beni? teşekkürler

Evet böyle , odada bırakıp salona geçtiğim an ki evimiz çok kücük hemen kopuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar ben şeyi anlamadım , saatteki adım hem dün hem bugünkünü toplu tutuyor sanırım. Yani 2 günlük adımı yazıyor , bu nasıl tam anlayamadım.. Aylık mı tutuyor ?

oktayozsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Arkadaşlar şu versiyon çatışmasını birisi çözsün lütfen. İngilizce olan versiyon çince versiyonun gerisinde kadığından sanırım bazı güncelleme yapan kullanıcılar İngilizceye çeviremiyor. Bende onlardan biriyim. Her ne yaptıysam ingilizceye çeviremiyorum. Belki tespitim yanlış olabilir, daha bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyoruz. Türkçe olsa daha iyi olurdu fakat İngilizce bile kullanamıyoruz..... Lütfen yardım...

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Güncelleme geldi dediler ama sanırım bize henüz gelmedi

oktayozsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Güncelleme geldi dediler ama sanırım bize henüz gelmedi

Mi Fit uygulaması altında mi band 3 altında Aygıt yazılım sürümü yazan yerde bende V1. 2.0.8 yazıyor. Bu sitede İngilizce versiyonlar 1.1.0.15 olarak gözüküyor. Sanırım bizim cihazların yazılım güncelleme yapmaması ve çincede kalmasının sorunu bu. Dil üzerinde çalışan arkadaşlar bu son versiyonun üstünde bir versiyon çokarırsa sanırım bu sorunlar çözülecek. Nacizane benim yorumum bu. Düzeltilmesi gereken yerler vae ise daha bilgili arkadaşların bizleri aydınlatması bizi mutlu eder.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Bir kaç sayfa öncesinde upload ettiğim gadgetbride ile direk ingilizce firmware yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

oktayozsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Bir kaç sayfa öncesinde upload ettiğim gadgetbride ile direk ingilizce firmware yükleyebilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocam tavsiye ettiğin gadgebridge i indirdim yükledim. Bilekliğe bağlanıyor faka yine yazılım yüklemesi olmuyor. Adım adım ne yapmalıyız anlata bilir misin?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Videoki islemlerin aynisi 8=) ilk olarak gagdetbride yukleyip cihaza baglanmaniz gerekiyor daha sonra fw dosyalarini telefona kopyalayin. gibi bir file managerla once mili_wuhan.res dosyasini secip gadgetbride ile yukleyecek arkasindan mili_wuhan.fw dosyasini secip gadgetbride ile yukleyeceksiniz smirk~~ Cihazin tekrar cinceye donmemesi icin stock mi fit yerine mi fit ms mod tarzi ozel uygulamalar kullanin drunk~~

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• GadgetBridger_0.27.0_GeekDoing.apk
    3,8 MB · Görüntüleme: 76
  • Mili_wuhan_1.2.0.8_English_ddmm_GeekDoing_1.0.rar
    204,2 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.171
Videoki islemlerin aynisi 8=) ilk olarak gagdetbride yukleyip cihaza baglanmaniz gerekiyor daha sonra fw dosyalarini telefona kopyalayin. Es dosya yoneticisi gibi bir file managerla once *.res dosyasini secip gadgetbride ile yukleyecek arkasindan *.fw dosyasini secip gadgetbride ile yukleyeceksiniz smirk~~ Cihazin tekrar cinceye donmemesi icin stock mi fit yerine mi fit ms mod tarzi ozel uygulamalar kullanin drunk~~

Hocam peki ingilizce olan rom dosyası sürümünü hex editor ile bir üst sürüm yapsak ?

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
beyler bugün cihaz elime ulaştı.hepsiburada dan almıştım türkçe kullanma klavuzu ile geldi hatta.sanırım hepsiburada hazırlamış böyle bi kitapçık.apk falan hiç uğraşmadım Apple kullanıyorum telefon dilini ingilizce yaptım.ne cihazda ne de telefonda ingilizce olması olumsuz etkilemedi beni hiç şahsen.telefonla olan bluetooth mesafesi fena değil. benim ev 2 artı 1 çok büyük sayılmaz ama evin içinde hiç kopma yaşamadım.Cihaz çok güzel tek olumsuz yanı gelen bildirimlerde türkçe karakterlerin soru işareti şeklinde çıkması.onun dışında bi kusur bulamadım şimdilik.o da ilerde güncellemeyle falan halledilebilecek bişey bence.sormak istediğiniz bişey olursa sorabilirsiniz.Teşekkürler

Üst Alt