Yardım Mi band 3 gadgetbridge baglanti sorunu

Oguzkaan78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Kaan
Cihazım
zenfone 3
Konular
4
Arkadaslar mii bandimi bugün aldim ama bir turlu Türkçe yukleyemedim türkçe icin mii fitten bilekligi eslestiriyorum ama gadgetbridge bir turlu bileklgi gormuyor/baglanmiyor ama mii bandage,mii fit,mii notification falan cok rahat goruyor birtek gadgetbridge gormuyor lutfen yardim edin

xtrader

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi band 3
Konular
1
Arkadaslar mii bandimi bugün aldim ama bir turlu Türkçe yukleyemedim türkçe icin mii fitten bilekligi eslestiriyorum ama gadgetbridge bir turlu bileklgi gormuyor/baglanmiyor ama mii bandage,mii fit,mii notification falan cok rahat goruyor birtek gadgetbridge gormuyor lutfen yardim edin
Telefonun Bluetooth ayarlarına girip miband eşleştirmesini sil sonra gadgetbridge uygulamasını aç öyle arat görecek. Sonra eğer ekranın hareketsiz kalır ise yani sadece saati gösterir ise gadgetbridge uygulamasını sil mifit app kur eşleşmesini sil yeniden eşleştir devam et

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oguzkaan78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Kaan
Cihazım
zenfone 3
Konular
4
Sorunu hallettim saolun

ntquartex

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Namık
Cihazım
Mi Band 3
Konular
0
Ben de aynı sorunu yaşıyordum. En sonunda Mi Fit kaldırdım telefondan. Gadgetbridge 0.30 versiyonu kurup bağlamayı başardım. O şekilde yükleyebildim Türkçe FW dosyasını.

Üst Alt