Soru Mi Band 3 çok telefon sarjı harcıyor

Entegre1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
iPhone 6S
Konular
1
Merhaba, mi band 3 'ü 4 gündür kullaniyorum. Bluetooth'dan mıdır bilmiyorum ama iPhone 6s telefonumu hiç kullanmadığım bile sarjı düşüyor sürekli.
Çok nadir whatsapp bildirim geliyor mi band'ime. Ama o bile yetiyor sarjım gün içinde bitiyor. Bu normal midir?

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, mi band 3 'ü 4 gündür kullaniyorum. Bluetooth'dan mıdır bilmiyorum ama iPhone 6s telefonumu hiç kullanmadığım bile sarjı düşüyor sürekli.
Çok nadir whatsapp bildirim geliyor mi band'ime. Ama o bile yetiyor sarjım gün içinde bitiyor. Bu normal midir?
İphone'ların batarya kapasiteleri düşük olduğu için Bluetooth un pil kullanımına daha fazla etkisi görünebilir. Benim telefonumda 3500 mA pil kapasitesi olduğu için çok bir fark hissetmiyorum.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Benim bataryam 5300 mAh fakat benim şarj sürem tam yarı yarıya düştü. Ben ayrıca mi fit ile beraber başka bir uygulama da kullanıyorum ve bluetoothla telefona bütün gün bağlı kalıyor. Yani yaşadığınız durum normal hem uygulamanın mi band bağlıyken sürekli arka planda çalışmak zorunda olması yani mi fit hem de bluetooth çok şarj yer.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unalgungor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unal
Cihazım
MI6 64gb
Konular
1
Mi 6 da mi fit GPS kapatın
GPSden felaket sarj yiyordu bende kapatınca düzeldi

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
Yanlıs bilmiosam mi band 3 110mAh yani 110 mAh la ekran + bluetooth en az 15 gün felan gidiyo yani bluetooth dan böyle bariz bi şarj düşüşü farkedemessiniz

Üst Alt