Çözüldü Mi Band 3 Bilekliğimin Sarjı Olmama Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sskkss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Mi band 3 kullanıyorum ve sarjı ilk defa %0 olarak kapandı. Sarja taktığımda hiç bir tepki olmamakta. Ne ışığı yanmakta ne de sarj olduğuna dair herhangi bir gösterge. Sarjının bittiğine eminim ve cihazda öncesinde herhangi bir sorun yoktu. Daha önce sarjı düşükken sarja takıldığında sarj oluyordu. Sorun tamamen sarjının tükenmesinden diye düşünüyorum. Ne yaparsam tekrardan açabilirim?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam şarja bırakın bir süre kalsın en az 2 3 saat sonra sonra tekrar bakın muhtemelen şarj olacaktır. Bazen 0 olunca belli bir süre şarjda kalması gerekiyor bu tür cihazların

Oyla:

sskkss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
1
Dediğinizi yaptım ancak yine tepki yok cihazım 2 aylık daha sarjı 0 olunca bataryası mı öldü acaba?

Oyla:

Hybriss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Android Developer
Konular
5
Dediğinizi yaptım ancak yine tepki yok cihazım 2 aylık daha sarjı 0 olunca bataryası mı öldü acaba?

Şarj kablosunu kontrol edin hocam. Şarj kablosunda sıkıntı varsa şarj olmadığından dolayı açılmıyordur.

Oyla:

sskkss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
1
Şarj kablosunu kontrol edin hocam. Şarj kablosunda sıkıntı varsa şarj olmadığından dolayı açılmıyordur.
Yaklaşık 12 gün önce sarj eder vaziyetteydi sadece band 3 kafasını söktüp takıyorum sarj cihazı sabit duruyor kendi kendine bozulmuş olma ihtimali çok zayıf. İletkenlerde oksitlenme ihtimaline karşı sıcak su ve pamuk ile sildim sonuç olumsuz.

Oyla:

Hybriss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Android Developer
Konular
5
Yaklaşık 12 gün önce sarj eder vaziyetteydi sadece band 3 kafasını söktüp takıyorum sarj cihazı sabit duruyor kendi kendine bozulmuş olma ihtimali çok zayıf. İletkenlerde oksitlenme ihtimaline karşı sıcak su ve pamuk ile sildim sonuç olumsuz.
Kablonun usb bağlantısı kısmında temassızlık olabilir bende de aynı sorun var. Tam denk gelmeyince şarj etmiyor.

Oyla:

sskkss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
1
Kablonun usb bağlantısı kısmında temassızlık olabilir bende de aynı sorun var. Tam denk gelmeyince şarj etmiyor.
Bende şimdi onu yazmaya gelmiştim sen yazmışsın. Ümidi kestim kesicem son bir kez daha deneyim dedim. Adaptörden usb yi yavaş yavaş çekerken cihaz titreşim verdi dedim ahanda buldum dediğin gibi adaptöre usb girişini yarım takınca sorun halloldu herkese teşekkür ederim.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt