Yardım Mi Band 3 Bağlantı Sorunu

aykut çetin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aykut
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Selam herkese kusura bakmazsaniz benimde bir sorum olacaktı.
Ben mi band 3 ü iphone a bağlamıştım dilide son guncellemelerle turkceydi fakat mi fit uygulamada kucuk sorunlardan dolayi ben mi band 3 bilekligi fabrika ayarlarina döndürdüm.Amacim tekrar baglayip güncelleyip sorunsuz kullanmakti.Fakat suan bluetooth ile iphoneu mu hatta android telefonlar dahi bilekligi bulamıyor.Bu sorunun bir çözümü var mi mi band 3 çince oldu üstünede bluetooth gitti yardımlarınızı bekliyorum lutfen bilen varsa

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
Hocam öncelikle biraz uraştırcak onu söyleyeyim ilk önce mi fit den mi band 3 ü silin bağlanmayı deneyin sonra mi band 3 bluetooth uzerinden silin yeniden arayın bunlar olmassa gadgebrid adında bi uygulama var onun ile tekrar bağlanmayı deneyin

concerto

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hulusi
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Ben çözdüm. tel ve bileklik daha önce hangi hesapla baglandiysa o hesapla mi fit uygulamasına girilir. o anda eşleştirme olmasa bile öndeki eşleştirme iptal edilir. sonlandırılır. yeni cihaz ekle, bileklik seçilip eleştirilir.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Ben çözdüm. tel ve bileklik daha önce hangi hesapla baglandiysa o hesapla mi fit uygulamasına girilir. o anda eşleştirme olmasa bile öndeki eşleştirme iptal edilir. sonlandırılır. yeni cihaz ekle, bileklik seçilip eleştirilir.
Fakat eşleştirmek için bilekliği sıfırlayın hatası alınırsa ve bileklik kullanılamıyorsa yetkili servise başvurmaktan başka çare kalmamıştır

Drasus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Drasus
Cihazım
Huawei
Konular
0
Gadgetbridge yüklüyse silin.

1.3.0.4 fw için mi fit 3.4.4 yükleyin.

Mi fit te oturum açtıktan sonra sağ alttan profile girince cihazlarım bölümü boş olmalı. Mi band 3 orda görünüyorsa tıklayıp en alttan eşleştirmeyi sonlandırıp cihazı kaldırın.

Cihaz ekle diyip band ı seçin. Aramaya başlayınca bulamazsa fabrika ayarlarına dön seçeneği çıkacak.

Fabrika ayarlarını seçince cihaz titremesi lazım. Cihaza tıklayınca kod verir. Koku tele girin.

Sonra tekrar taratıp cihazı bulup eşleşecektir.

Bu şekilde de olmazsa play store dan orj mi fit yükleyip aynı işlemleri yapın.

Xperia Z3
Cihaz kodu göstermiyor, bunu nasıl çözebiliriz?

Üst Alt