Soru Mi Band 3 Arayanı Gösterme

bugrahanbst

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Buğrahan
Cihazım
Mi band 3
Konular
1
Merhaba iyi forumlar herkese,
Mi band 3 ümde kişilere izin vermeden önce arayanın sadece numarası gözüküyordu.Kişilere izin verdikten sonra sadece çince yazı gözüküyor numara ve isim gözükmüyor.Nasıl çözebilirim bu durumu ? Kişilere izini kestiğimde bu sefer numarada gözükmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

emrozl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
note 5
Konular
0
Merhaba, global band 3 te tr versiyon 1.6.0.16 yuklu mi fit 3.5.0 yuklu fakar arayan ismini hic gostermiyor. Turkce yama soylendigi gibi yukledim. 3.4.7 - 4.8 veya 4.9 fit uygulamasinda cihaz baglanmiyir ve fabrika ayarlarina don diyor. Yardimci olurmusunuz?

Weko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vehbi
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Merhabalar bendede mi band 3 global surum var surum v 1.6 0 16 olandan tum bildirimler sorunsuz gozukuyor ama bir turlu gelen aramalarin ismini gozukmesini saglayamadim sadece telefon ikonu cikiyor ve titriyor baska bi yontemi mi var acaba

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba arkadaşlar kendimin kullandığı ve sorunsuz olan dosyaları paslaşıyorum.

Bu bağlantı üzerinden uygulama ve firmware e ulaşabilirsiniz kendi bulut hesabım.
Gadgedbridge uygulaması ile bağlantıda bulunan Türkçe firmware i yükleyin sonra mi fit apk sını yükleyerek bütün izinleri verin. Arayan ismi, telefon ile bağlantı koparsa bildirim gibi ek ayarlar var. Kendinize göre ayarlarsınız

Weko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vehbi
Cihazım
redmi note 4
Konular
0

Bu bağlantı üzerinden uygulama ve firmware e ulaşabilirsiniz kendi bulut hesabım.
Gadgedbridge uygulaması ile bağlantıda bulunan Türkçe firmware i yükleyin sonra mi fit apk sını yükleyerek bütün izinleri verin. Arayan ismi, telefon ile bağlantı koparsa bildirim gibi ek ayarlar var. Kendinize göre ayarlarsınız
Eyv reis

Weko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vehbi
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Superkahramanin izledigi yoldan gittim mi band 3 um aetik turkce ve arayanin isminide gosteriyor tekrar tesekkurler superkahraman

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
sadece mifit ile kullanan birisi sorun yok arayan mesaj görünüyor demişti denediniz mi mifit ile

gurcano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürcan
Cihazım
Mi Note
Konular
17

Hocam işlemi nasıl yapıyoruz. Önce mevcut Mi Fit uygulaması kaldırıyor muyuz? Bu konuların biraz acemisiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

gurcano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürcan
Cihazım
Mi Note
Konular
17
Hocam işlemi nasıl yapıyoruz. Önce mevcut Mi Fit uygulaması kaldırıyor muyuz? Bu konuların biraz acemisiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet bu şekilde arayanı gösterme problemi çözüldü. ama türkçe karakter problemi var. Mi band ekranında türkçe karakterler, garip şekillerde gözüküyor. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Üst Alt