Rehber mi band 3/4/5/6/7/8 nfcli modellerde nfc yi aktif hale getirme

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Arkadaşlar mi band5 nfc aldım nfc yi aktif etmek için baya uğraştım.çok kirli bilgi var yok çin operatörü lazım, yok sahte konum,yok telefon bölgesi saati çine göre ayarlı olması lazım falan filan o yuzden buraya tarifini koyuyorum.sayın admin sabitlemeniz güzel olabilir
*arkadaşlar daha önce mi hesabı açılmasından bahsetmiştim gerek yokmuş burda paylaştığım eski yöntemi güncelleme ihtiyacı duydum

1-varsa mi fit hesabımızı siliyoruz profil>ayarlar>hesap ve güvenlik'e girip en alttan hesap sil diyoruz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2.mi fit ile eşleştirme yapılması lazım ama aşağıdaki videodaki hata yüzünden eşleşmiyor.o yuzden o hatayı almamak için zepp (amazfit) uygulamasını kuruyoruz.mi hesabıyla oturum açıp aşağıdaki eşleştirmeyi hatayı almadan geçiyoruz(ben mi hesabıyla eşleştir dedim ama google yada face ile denemediğim için yorum yapamam).mi hesabıyla oturum aç deyince aynı ekrana yönlendiriyor.burada videoda görüldüğü gibi aynen çin seçilmeli ve çince yazıyor c harfine koymuşlar hata yapmayın.emekleriniz zayi olabilir.
-sonraki ekran olmadığı için buraya koyamıyorum çin telefon numarası istediği ekranı sağ üsten atla deyip geçiyoruz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

3-en son mi fit uygulamasını açtığımız mi hesabı ile videodaki eşleştirmeyi sorunsuzca yapıp işlemi bitiriyoruz.hepsi bu kadar.

Ben kamudayım sıradan basgeç kartımı yukledim denedim çalıştı kapılarımız kartlı çok işime yarayacak İnşallah.kullanmak isteyen arkadaslara faydam dokunursa ne ala herkese iyi forumlar dilerim.

Ekli dosyalar

• mi.jpeg
    mi.jpeg
    27,8 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleme:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Band 4 de nfc yok diye cihazda varsa bu özellik deneyip calistirabilen haber verirse sevinirim.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Band 4 de nfc yok diye cihazda varsa bu özellik deneyip calistirabilen haber verirse sevinirim.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dediğinizi tam anlamadım ama telefondan kartı kopyalamak istiyorsanız
Guvenligi düşük kartlarda bu uygulama işe yarayacaktır. Root gerekir

Cam3l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Feridun
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Bunu daha düzgün ve anlaşılabilir bir şekilde açıklayabilir misiniz rica etsem?

Üst Alt