Yardım Mi band 2 yardım

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V9
Telefon Modeli
A2 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar mi band 2 daha önce telefonumla eşleştirdim tarih ve saat otomatik ayarlandı ve kullanıyordum. Ama sonradan o telefonu sıfırlayıp sattım Xiaomi a2lite aldım. Şimdi aldığım telefona ne yaptıysam eşleştiremedim. İntermette videolara harici programlara baktım indirdim denedim ama nafile. Yardımcı olur musunuz

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Forum konusunda acemiyim. Dediğinizi tam olarak anlamadım yanlış bişe mi yaptım veya yanlış yere mi yazdım talebimi
Yanlış yere açmamışsınız konu doğru yerde fakat aynı konuyu kısa süre içerisinde ikinci kere açmanız forum kurallarına göre doğru değil.

Kurallar

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Yanlış yere açmamışsınız konu doğru yerde fakat aynı konuyu kısa süre içerisinde ikinci kere açmanız forum kurallarına göre doğru değil.

Kurallar
İlk açtığım konu xiaomi genel forumundaydı ondan ötürü görülmez diye yardım forumunda tekrar açtım. Kurallara aykırı olduğunu bilmiyordum. Diğerini kaldırıyorum hemen

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Yokmu bunu çözebilecek kimse. Band 2 çöpe gidecek yoksa.....:@

Oyla:

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Arkadaşlar mi band 2 daha önce telefonumla eşleştirdim tarih ve saat otomatik ayarlandı ve kullanıyordum. Ama sonradan o telefonu sıfırlayıp sattım Xiaomi a2lite aldım. Şimdi aldığım telefona ne yaptıysam eşleştiremedim. İntermette videolara harici programlara baktım indirdim denedim ama nafile. Yardımcı olur musunuz

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Daha önceki cihazınızda yüklü olan i Fit uygulamasında hangi hesabınızla oturum açtıysanız yeni cihazınızdaki Mi Fit uygulamasında da aynı hesapla oturum açın. Yeni hesap oluşturmayın ya da farklı bir hesap kullanmayın.

Oyla:

Luey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lüey
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
2
Daha önceki cihazınızda yüklü olan i Fit uygulamasında hangi hesabınızla oturum açtıysanız yeni cihazınızdaki Mi Fit uygulamasında da aynı hesapla oturum açın. Yeni hesap oluşturmayın ya da farklı bir hesap kullanmayın.
Daha önceki hesabımı açıyorum zaten ama orda da eşleşmiş bir cihaz görünmüyor. Yeni hesap açmayı denedim oda olmadı. Gönderdiğiniz videoyu saniye saniye incelemiştim daha önce hatta videoyu yayınlayan arkadaşla bile iletişime geçtim ama henüz dönüş yapmadı

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Daha önceki hesabımı açıyorum zaten ama orda da eşleşmiş bir cihaz görünmüyor. Yeni hesap açmayı denedim oda olmadı. Gönderdiğiniz videoyu saniye saniye incelemiştim daha önce hatta videoyu yayınlayan arkadaşla bile iletişime geçtim ama henüz dönüş yapmadı

Eşleştiremedim derken bluetoth ile değil mi hocam? Şuan honor band 4 var ama Mi band 2 varken başıma gelmişti. Olayı miui olmayan bir cihaza bağlayarak çözdüm. Önce başka cihaza bağla, sonra mi fit ayarlarından cihazı resetle. Saatdaki bilgiler silinsin hocam. Ardından tekrar miui cihazına bağlarsın.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt