Çözüldü Mi band 2 şarj olmuyor

Sedoli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seda
Cihazım
Mi band 2
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.1.81
Telefon Modeli
Mi band 2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba. Bir süredir kullanmadığım mi bandımı şarj etmek istedim. Bilgisayara taktım şarj ettikten sonra kullanmaya başladım. Şarjı 1 gün bile gitmiyor. Aniden bitiyor. Bu konuyu daha önce yaşayan var mı? Bataryası değiştiriliyor mu?

Çözüm
Büyük ihtimalle bataryası ölmüş ve değişim gerekiyor. Türkiye'de online mağazalarda batarya satışı benim gördüğüm kadarıyla yok. Aliexpress üzerinde var fiyatı 50 TL civarında ve buna kargo, vergi vs ödeyeceksiniz büyük ihtimalle. Ayrıca kendiniz değiştirmeyecekseniz işçilik ödeyeceksiniz. Son olarak bu işlemlerden sonra su geçirmezlik gibi özellikler ortadan kalkacak. Açıkçası yeni modele geçmek daha mantıklı gibi duruyor.

kutsay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kutsay
Cihazım
Mi9t
Konular
9
Büyük ihtimalle bataryası ölmüş ve değişim gerekiyor. Türkiye'de online mağazalarda batarya satışı benim gördüğüm kadarıyla yok. Aliexpress üzerinde var fiyatı 50 TL civarında ve buna kargo, vergi vs ödeyeceksiniz büyük ihtimalle. Ayrıca kendiniz değiştirmeyecekseniz işçilik ödeyeceksiniz. Son olarak bu işlemlerden sonra su geçirmezlik gibi özellikler ortadan kalkacak. Açıkçası yeni modele geçmek daha mantıklı gibi duruyor.

Oyla: Çözüm
Üst Alt