Soru Mi Band 2 mi Mi Band 3 mü?

mildir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa ILDI
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
8
Arkadaşlar merhaba;

Bileklik almayı düşünüyorum.
Mi band2 daha ucuz ve sanırım Türkçe?

Ama arada 80-90₺ fark ile daha gelişmiş ve dokunmatik ekranlı olanı da alınabilir.
Sanırım çince geliyor, telefon dilini ing. yapınca ing. oluyormuş.

Türkiyede piyasadaki Band 3 'ler Global Versiyon mu? Türkçe dil desteği gelir mi?
(Apk ile kullanmaya karşıyım, güvenemiyorum.)

Eğer günceleme gelir ise bekleyeceğim, yoksa Mi Band 2 alacağım.
İlginize teşekkürler.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frantic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
Mİ5
Konular
0
Hocam mi band 3 al yakın zamanda Türkçe güncelleme gelecektir ayrıca ben Çince kullanıyorum arayanın ismi gözükmemesi dışında çokta sıkıntılı bir durum yok

mildir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa ILDI
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
8
Hocam mi band 3 al yakın zamanda Türkçe güncelleme gelecektir ayrıca ben Çince kullanıyorum arayanın ismi gözükmemesi dışında çokta sıkıntılı bir durum yok
Teşekkürler ilginize

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Telefonun dilini ingilizce yaparak saati ingilizce kullanabilirsiniz. Arayanin ismi de gozukecektir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
1 sene önce mi band 2 aldım çok hoşuma gitti tasarımı kullanımı uygulama Vs. 2 ay önce mi band 3 ün çıktığını duydum ve ekstra özelliklerini merak edip heyecanla aldım. Mi band 2 yi de eşime verdim. Şunu söyleyebilirim ekstra özellikler o kadar çok cezbetmiyor. Ve mi band 2 de en kötü 15-16 gün giden şarj mi band 3 te maksimum 10 günü gördüm. Ayrıca cihaza forumdaki anlatımla Türkçe menü yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum. Fiyat kriterin varsa mi band 2 al bence

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
öncelikle mi badn 2 türkce deyil olsada zaten yazı yok :D sadce tarih mi band 3 gelirsek 2 den sonra 3 de bi devrim yaşamadım ama dokunmatik ekran deişen tema telfon bulma kronometre kaliteli bildirim hava durumu ve cihazı saatten sesize almak beni cezbetti b farklar 80 tl mi tartışılır ama mi band 2 den menundum mı band 3 den dahada memnunum fiyatta sıkıntınız yoksa 3 onerırım ayrıca mı band 3 de kaliteli bir biçimde turkceye cevrilebiliniyor

bulent_benn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ben
Cihazım
xiamoi
Konular
0
Bence Mı band 3'ün en önemli farkı gelen bildirimlerin içeriğini okuyabilmek. Bu mi 2 de mümkün değildi. Görüntü olarak mi 3 daha şık ve içeriğindeki özellikler çok daha kullanışlı. Aradaki fiyat farkına kesinlikle deyiyor.

nebileyim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
j5 prime
Konular
0
miband 2 kullandım, 150tlye hepsiburadadan miband 3 aldım. ilk defa alacaksanız miband 3 alin. miband 2 de kronik ekran solmasi var 2 seneye kalmaz ekran soluyor, yazilar akşam bile görünmüyor nerdeyse.

Üst Alt