Soru Mi Band 2 İçerik Okuyamama

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
28
Arkadaşlar merhaba,

Ben 5-6 aydır band 2 kullanıyorum ve notify Fitness mi band ile gayet bildirim içeriklerini, arayanı görme gibi özellikleri çalıştırabildim. Eşime bugün aldım mi band 2 ama neyaptıysam bendeki özellikleri band 2 de yapamadık. Programlar aynı ayarlar aynı ama bende arayan görünürken onda gözükmüyor. Sadece farklı olan onun telefonu casper via a1 plus.

Yardımlarınızı bekliyorum..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar konuyu çözdüm. Telefonu ilk İngilizce'ye alıp restart yapıp deneyip sonra tekrar Türkçeye alıp restart yapmak gerekiyormuş. Konuyu Kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29

arayanın ismini görmeyi bununla yaptım ben gayet yeterli yine aklınızda olsun

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim yinede

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ricaederim. iyi günlerde kulllanın

tmrdkz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tamer
Cihazım
mi band 2
Konular
0
Reset attım derken.

Natran48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba,

Ben 5-6 aydır band 2 kullanıyorum ve notify Fitness mi band ile gayet bildirim içeriklerini, arayanı görme gibi özellikleri çalıştırabildim. Eşime bugün aldım mi band 2 ama neyaptıysam bendeki özellikleri band 2 de yapamadık. Programlar aynı ayarlar aynı ama bende arayan görünürken onda gözükmüyor. Sadece farklı olan onun telefonu casper via a1 plus.

Yardımlarınızı bekliyorum..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar konuyu çözdüm. Telefonu ilk İngilizce'ye alıp restart yapıp deneyip sonra tekrar Türkçeye alıp restart yapmak gerekiyormuş. Konuyu Kapatabilirsiniz.
Merhaba nasıl yani restart derken bende de aynı sorun var içerikleri okuyamıyorum ve gelen aramayı göremiyorum ne yapmam lazım

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba nasıl yani restart derken bende de aynı sorun var içerikleri okuyamıyorum ve gelen aramayı göremiyorum ne yapmam lazım
Hocam merhaba, restart derken yeniden başlatmadan bahsediyorum. Yani mi bandı bağladıktan sonra telefonun dilini ingilizce yapıyorsunuz ve telefonu yeniden başlatın. Başka bir telefondan mi bandın bağlı olduğu telefonu arayın, whatsapp'tan mesaj atın içerikleri görüyorsanız mi band da tamamdır. Sonra telefonun dilini tekrar türkçe yapın ve telefonu yeniden başlatın. Ben bu şekilde hallettim.

ekacmazzz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emrah
Cihazım
mi band 2
Konular
0
arkadaşlar merhaba. bende yeni aldım mi band 2 yi bütün ayarlarını yaptım arayanı - arayanın ismini görebiliyorum. gelen mesajları - mesaj içeriğini görebiliyorum. mi fit haricinde mi bandage programını kurun içerikleri dahi görebilirsiniz. ayarlardan whatsap messenger, bip messenger, gibi programları da ayarladığınızda içerik okuyabilirsiniz. iyi akşamlar ..

Üst Alt