Yardım Mi Band 2 eşleştirme sorunu

Torotoro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xperia X
Konular
1
Yaklaşık 8 aydır Mi Band 2 kullanıyordum. 7 temmuzdan beri cihaz telefonumla eşleşmiyor. Mi Fit uygulamasını güncelledim, kaldırıp yeniden yükledim, eski sürümünü kurmayı denedim sorun çözülmedi. Bluetooth'u açıp kapattım, telefonu defalarca yeniden başlattım, yeni hesap oluşturup denedim gene düzelmedi. Belirteyim bilekliği telefona çok yakın tutuyorum üstüne, altına, yanına koyup yüzlerce kez eleştirmeyi denedim . Sizce neden böyle oluyor? Çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Cihaz: Xperia X (F5121)
Android: 7.1.1
Dediğim Mi Fit Sürümleri: 2.3.0 / 2.3.1 / 2.4.2 / 3.0.0 / 3.0.1

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Torotoro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xperia X
Konular
1
Flood yapmış gibi olacağım kusura bakmayın;(. Yok mu bilgisi olan bu sorunu çözebilecek birileri?

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
xperia companion ile yeniden yazılım atın (onarma seçeneği var orada) olmaz ise mi band bozuktur servise verin yada bakın başka cihazla eşleşiyor mu
eğer başka cihazla eşleniyor ise sizde sorun var o yüzden xperia companion ile yazılım onarımı deneyin deneyin yok eğer başka cihazlada eşlenmiyor ise mi bandı servise go

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bir ara bu eşleşme sorununu bende yaşadım o dönem dediklerine göre server lerde sıkıntı varmış kimse acele etmeyip beklesin dendi ve bekledik işe yaradı sorun düzeldi belki aynı problem tekrar etmiştir selametle

Oyla:

Torotoro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xperia X
Konular
1
Bir ara bu eşleşme sorununu bende yaşadım o dönem dediklerine göre server lerde sıkıntı varmış kimse acele etmeyip beklesin dendi ve bekledik işe yaradı sorun düzeldi belki aynı problem tekrar etmiştir selametle

Cevabınız için teşekkür ederim. İnternete erişimim sınırlı olduğundan telefonuma yazılım onarımı yapmak veya fabrika ayarlarına döndürmek istemiyorum. Siz de sıkıntı ne kadar sürmüştü 6 gündür bilekliği bağlayamıyorum. Siz sorun olduğunu nereden öğrenmiştiniz?

Oyla:

Torotoro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xperia X
Konular
1
Xperia Companion ile yazılım onarımı yaptım, başka cihazla da eşleştirmeyi denedim hala bağlanmıyor. HepsiBurada'dan almıştım, cihazı nereye göndermem gerekiyor bilgisi olan var mı?

Oyla:
Üst Alt