Yardım Mi band 2 ekran parlaklığı sorunu

emrahkucuk0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Sony Xperia Z5
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Bendeki mi band 2 yi yaklaşık 2 ay falan kullanmadım haliyle şarjı bitti kapandı ve uzun süre sonra kullanmak istediğimde şarja taktım ve baktığımda ekran parlaklığının bayağı düştüğünü gördüm yani parlaklık önceden %100 ise şimdi %10 bu sorunu nasıl düzeltebilirim daha önce başına gelen varmı

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Gece modu açık olabilir mi ? Gece modu açık değilse Mi Band 2nin bazı serilerinde kronik olan sorun başınıza gelmiş demektir

Oyla:

Kararti44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1, mi band2
Konular
0
Gece modu açık olabilir mi ? Gece modu açık değilse Mi Band 2nin bazı serilerinde kronik olan sorun başınıza gelmiş demektir
Gece modu diye bir özelliği mi var bilekliğin? 2 yıldır kullanıyorum ancak bu konuda herhangi bir bilgim yok, aynı sorun bende de oluştu 2 gündür, arkadaşım söyleyince farkettim parlaklığın düştüğünü. Artık kullanamayacak mıyım ben bu taş gibi bilekliği? Ne anlamı kaldı ki şimdi.. güvenip yenisini ablama hediye diye almıştım oysa. Yeni bilekliğim xiaomi olmayacak eğer çıkışın üzerinden 1 yıl geçtiği halde kronik sorunlu seri üretmine devam ediliyorsa...

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Gece modu diye bir özelliği mi var bilekliğin? 2 yıldır kullanıyorum ancak bu konuda herhangi bir bilgim yok, aynı sorun bende de oluştu 2 gündür, arkadaşım söyleyince farkettim parlaklığın düştüğünü. Artık kullanamayacak mıyım ben bu taş gibi bilekliği? Ne anlamı kaldı ki şimdi.. güvenip yenisini ablama hediye diye almıştım oysa. Yeni bilekliğim xiaomi olmayacak eğer çıkışın üzerinden 1 yıl geçtiği halde kronik sorunlu seri üretmine devam ediliyorsa...
Mi band 2 nin çıkışının üzerinden yaklaşık 3 yıl geçti ve 2 yıldır üretilmiyor. Mi band 3 ve 4te herhangi bir kronik sorun bulunmamaktadır. 5 henüz yeni olduğu için hakkında sorun bilgisi yoktur.

Oyla:
Üst Alt