Yardım Mi Band 2 Çok Fazla Adım Sayıyor

mert1987

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
xiaomi mi b
Konular
2
iyi forumlar arkadaşlar benim sorunum mi 2 bileklik bir günde 35000 adım sayıyor, uyurken bile 3000 adım atmışım birden kendimden şüphelendim uyurgezer miyim diye :) şaka bir tarafa bilekliğin kordonu koptuğundan dolayı iki hafta kullanamadım ve dün yeni kordon aldığım ve böyle bir sorun ile karşılaştım.
dip not: eşleştirmeyi sonlandırdım ve 5 saatte 14000 adım daha attım şaka gibi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Sadece elini ileri geri sallasan bile adım diye sayıyor hocam belki çocukların eline geçtiyse bir ihtimal artmış olabilir
Ayrıca 5 saat 14 bin adım normal bir rakam selametle hocam

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Öncelikle Forumumuza Hoş Geldiniz.

Lütfen yeni konu açarken burada belirtilen kurallara göre açalım.

Bir sorun ile ilgili yardım istiyorsak ilgili forum başlığı altında açalım

Yeni bir kullanıcı isek lütfen önce S.S.S bölümünü okuyalım

Açtığınız konu başlığı içerisinde; Yardım, Acil, Hızlı, !!! v.s gibi alakasız kelimeler yer almamalıdır.

Başlığın tamamının büyük harflerle yazılmaması gerekir.(İnternet ortamında büyük harfler Argo ve Bağırma anlamı taşır. Etik ve şık sayılmamaktadır.)

Başlığınız düzenlendi.

İlginiz için Teşekkür Ederiz

esenemircan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emircan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
7
Hocam onların adım sayarı kötü bende de mi band 3 var bu da dediğiniz gibi telefonların adım sayarını tercih ederim

mert1987

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
xiaomi mi b
Konular
2
Sadece elini ileri geri sallasan bile adım diye sayıyor hocam belki çocukların eline geçtiyse bir ihtimal artmış olabilir
Ayrıca 5 saat 14 bin adım normal bir rakam selametle hocam
daha önce telefondaki uygulama ile aynı sayıyordu şimdi böyle bir sıkıntı baş gösterdi ayrıca çocukların eline geçmesi imkansiz bileklik bileğimde. akşam yatmadan sıfırladım kaltığımda 1500 adım atmışım :) 5 saatte 14000 adım demiştim ama ben masa başı çalışan birisiyim telefondaki uygulama 9500 adım gösterirken bileklik 35000 adım tamda xiomi telefon alacağım sırada bu hiç iyi olmadı :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam onların adım sayarı kötü bende de mi band 3 var bu da dediğiniz gibi telefonların adım sayarını tercih ederim
hocam 8 ay boyunca hiç sorun yoktu hatta çok memnumdum ama son iki gündür iyice sapıttı bileklik belki vardır bir çözümü

mert1987

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
xiaomi mi b
Konular
2
arkadaşlar sorunum hala devam ediyor yokmu yardımcı olan pazar günü biraz rahatsızdım evden dışarı adım atmadım ve sonuç 33292 adım hiçbir şey yapmadan bile adım saymaya başladı

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
arkadaşlar sorunum hala devam ediyor yokmu yardımcı olan pazar günü biraz rahatsızdım evden dışarı adım atmadım ve sonuç 33292 adım hiçbir şey yapmadan bile adım saymaya başladı

Bu alet senden bağımsız adım atıyorsa sık ayaklarına kurtul hocam :D

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Cihaz kaynaklı bir sorun olabilir. Bende öyle bir sorun yok. Hatta bir ara adım atarken kendim de saydığım da doğru sonuç verdiğini de görmüştüm.

Tabi şu an kordonu yırtık olduğu için 2 aydır çekmecede :)

mert1987

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
xiaomi mi b
Konular
2
arkadaşlar sorun çözüldü yeni telefon aldım mi a1 bileklik ilk günkü gibi çalışıyor:) konu kapatılabilir.

Üst Alt